Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezek pánikrohamok voltak?

Ezek pánikrohamok voltak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok(hamarosan 18). Két pszichológust is megjártam már.

Egy 3 hete haza jöttem iskolából, és elkezdett hevesen verni a szívem, mint aki ideges. Hányingerem volt picit, sírnom kellett, és féltem, hogy elvesztek két, hozzám közel álló személyt. Olyan érzésem volt, mintha rázott volna a hideg, utána pedig melegem volt. Enni szinte egy falatot se bírtam. Csak az segített, ha lefeküdtem az ágyba, és félálom állapotba kerültem.

Ez egy hétig tartott. Azóta szerencsére nincs ilyen, bár enni azóta alig eszek valamit, fogytam is 2-3 kilót. De ezek pánikrohamok voltak, vagy betudhatóak egy rossz korszaknak?


2013. máj. 8. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha nem okoz anyagi problémát szerintem pszichológushoz kéne járnod ha az előző kettő nem segített keresni kell egy harmadikat.


Lehet pánikroham de ez nem ritka, akkor van gond ha visszatérő. Pszichologikus segíthet rajta, de te is kellesz hozzá.

2013. máj. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!