Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak? (Költözünk)

Mit csináljak? (Költözünk)

Figyelt kérdés

Apa az előbb mondta,hogy el fogunk költözni,és én meg csak ott álltam,fel sem tudtam fogni, hogy mi történik. Pár perce elment,én meg kiborultam,nem tudom,hogy mit csináljak,ahogy kiment,alig kaptam levegőt,körbenéztem,és elsírtam magam,teljesen ki vagyok! 13 éve lakunk itt,rengeteg emlék köt ide,itt nőttem fel,ide köt minden,el nem tudom képzelni,hogy mi lesz.

Nem egy tipikus kamaszhiszti,de eddig még csak szóba sem jött ez az egész,amikor megjöttem ott állt egy nő a kapuban,megkérdezte,hogy a mamáék itthon vanak-e,megnéztem,itthon voltak,de azt kellett mondanom,hogy nincsenek,aztán eljöttem,megint csöngetek,apa lement,és amikor feljött,bejelentette,hogy mi a helyzet.

Még azóta is remegek,mintha egy gombóc lenne a torkomban,és rettentően fáj a szívem,és nem tudom,hogy mit csináljak,nekik nem akarom elmondani,hogy mennyire mélyen érint a dolog,nem szeretném ezzel is terhelni őket.

Mit csináljak?!

Valaki segítsen!!!!!!!

16/F



2013. máj. 16. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodj bele:D
2013. máj. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De nem megy,rettentően fáj,tudom,hogy majd megszokom,de amit most érzek,mintha mindjárt elájulnék. :'((
2013. máj. 16. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
kisöreg úgy tűnik a szüleidnek annál sokkal nagyobb gondja van, minthogy te a megszokott környezeted elveszíted ... az élet nehéz, és úgy tűnik nektek még nehezebb lesz ... csak magadban sírdogálj, ne nehezítsd meg az ő dolgukat is ... gondolhatod, hogy nem jókedvükben döntöttek a költözés mellett
2013. máj. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tudom,azért írtam,hogy eszem ágában sincs elmondani nekik,sokkal nehezebb nekik,ezt mondani sem kell.

Éppp ezért nehéz,nekik kéne elmondani,de mégsem tehetem,ez a "magamban sírdogálás" meg megöl. :'(

2013. máj. 16. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!