Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van, ha én inkább beszélnék...

Mi van, ha én inkább beszélnék a pszichológusom lelkiállapotáról, mint a sajátomról?

Figyelt kérdés
magamról nem igazán tudok beszélni, nem is szeretek, idegesít. De a doki meg nem érti, hogy akkor mégis mit szeretnék. Azt csak nem mondhatom neki, hogy csak úgy beszélgessünk (pl róla is) ugye?
2013. máj. 16. 21:37
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

OK. :)


Ha két szakihoz is jársz, akkor abszolút nem vagy h.ülye. Tudod, a valódi h.ülyéket nagyon nehezen lehet gyógyítani, vagy inkább majdnem sehogy.

Aki viszont eljutott addig, hogy azt mondja magára, hogy "biztos csak hülye vagyok", az már nem lehet az. :)


Problémáid vannak, amelyeket meg kell és meg is lehet oldani, csak türelem! :)

2013. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló.

először is: nem szokásom lepontozni, vagy felfelé pontozok, vagy nem nyomok semmit.

Egyébként meg anyukámat egyáltalán nem érdekli, mit beszélek a dilidokival, nem is tud róla hogy járok-e, vagy sem, sőt arról se óhajtott soha beszélni velem, mikor párszor ügyeletre vittek gyógyszertúladagolás miatt, szóval ezzel nincs probléma. De nem tudom, így ismeretlenül miért gondolod, hogy te tudhatod, hogy az anyám miatt van minden..

2013. máj. 19. 22:19
 13/15 anonim ***** válasza:

A lepontozásos mondatot nézd meg: nem rólad van szó - általános értelemben mondtam. Lehet, hogy rosszul fogalmaztam, kissé fáradt vagyok és nagyon késő is van.

Nézd meg, hogy miről beszélek előtte. Mostanában sok olyan durva sértést kaptam, amitől teli lett a hócipőm. Ezért írtam le.


Neked az előtte levő rész számít, ha akarod.

2013. máj. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nyugodtan faggasd a pszichológusod, ha neked az tetszik. Hidd el abban a helyzetben minden a terápia része, tehát ő ezt a helyzetet is tudja úgy csűrni-csavarni, hogy a te hasznodra váljon. A köztetek lévő viszonyból is lehet/kell dolgozni.
2013. máj. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszodat! :)
2013. máj. 20. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!