Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most depresszió? Vagy így...

Ez most depresszió? Vagy így adom ki a sok elmulasztott sírást?

Figyelt kérdés

Egész délután óta sírok, már begyulladtak a szemeim,az orrom a sok fújkálástól. Folyton bőgni van kedvem, meg ordítani, ideges vagyok,feszült,közben vannak percek mikor megszakadok a röhögéstől, és egész jól vagyok.

Igazából anyu észrevette,hogy valami nincs rendben, megkérdezte,hogy 'helyzet?',de mire egy szót szólhattam volna, már az öngyújtóját kereste,szóval,hogy elmondjam valakinek mit érzek,és hogyan, azon helyzetben, tömörülnek az ajtónál a kedves emberek. . .

Tegnap már az ágyban is úgy estem be, valószínű mostanában kicsit kimerültem,mert 6órákat aludtam.

Lehet ez depresszió?


2013. máj. 18. 22:47
 1/9 A kérdező kommentje:
Amúgy hónapok óta nem sírtam már, asszem 3 hónapja, és lehet most kiborult belőlem.. Nem tudom.
2013. máj. 18. 22:49
 2/9 anonim ***** válasza:

Akarsz róla beszélni? :)

Írj nyugodtan.

2013. máj. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első: Köszi aranyos vagy.:)

De most egyenlőre,szerintem nem is tudnék miről írni,tényleg semmi nincs bennem, csak olyan üresség.

2013. máj. 18. 23:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem depresszió, valószínűleg kimerültség. Gondolom, millió dolgod volt mostanában, az ember idegei pedig nem bírnak bármennyi terhelést.

Aludj sokat a hétvégén, pihenj, ne gondolj semmire, pár nap alatt jobb lesz.

2013. máj. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem vagy depressziós, egyszerűen az idegeidre mentek a dolgok biztos túl sok stressz ért téged, amit valószínű elnyomtál, nem engedted ki a gőzt, és most hogy besokalltál keveset pihentél így szépen kitört belőled ez az egész.

Most amit tehetsz hogy sírd ki magad nyugodtan vagy menjél ki ordíts akkorát amekkorát csak tudsz vagy zúzzál szét valamit hogy kiengedd a feszültséget. Aztán aludj amennyit csak bírsz. Hidd el egy kis gőz kiengedés meg pihenés csodákat tesz.

2013. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ez még nem depi. Kiborult a bili talán sok volt mostanában neked. Van ez így néha.


A depisek egyik ismertető jele, hogy nincs jövőképük, nem érdekli őket semmi, befordulnak a saját fájdalmukba, és nem foglalkoznak a külvilággal és nehéz őket szóra bírni. A többsége tagadja az állapotát. És ez hosszú ideig fennáll náluk tehát nem csak úgy jön és megy. Pánikosként írom ezt mert ez is a depi egyik fajtája.


Javaslom, hogy egy ideig ne is foglalkozz semmivel csak a kis lelkivilágod építgetésével, pihenéssel. Zárd ki egy kicsit a világot, szusszanj egyet aztán keress egy vidám társaságot.


És mielőbb oldd meg a feszültséget okozó dolgokat.

2013. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2013. máj. 19. 00:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ez inkább az lehet, hogy kimerültél és most sokalltál be teljesen, már tovább nem tudtad Magadban tartani a dolgokat.

Remélem, mostanában lesz lehetőséged pihenni, mert akkor az nagyon jót fog tenni és jobban leszel. :-)) Nyugi, ez még nem depresszió. Én bipoláris zavaros vagyok, szóval tudom milyen, de ez szerencsére "csak" a kimerültség miatt lehetett.


Jobbulást!

2013. máj. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm, sikerült pihennem,és már jobban vagyok.

Köszönöm a válaszokat.:)

2013. máj. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!