Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek mi rosszabb? Az...

Szerintetek mi rosszabb? Az egyedüllét vagy a tűrés?

Figyelt kérdés
Idegesít ha valaki manipulálni próbál és a legtöbb ismerősöm folyamatosan próbálkozott. Kéretlen tanácsok, kritikák aztán még meg is sértődtek ha valamit nem úgy csináltam ahogy nekik tetszik. És ha a saját elképzelésem szerint csinálok valamit és mégsem jönne össze akkor kapom a gúnyos megjegyzéseket hogy én megmondtam stb. És folyamatosan kaptam a kritikákat, beszólogatásokat is. Meguntam ezt és ezekkel az ismerőseimmel megszakítottam a kapcsolatot viszont most már nincsenek nagyon barátaim és ez hiányzik. Szintetek melyik a jobb? Barátok nélkül lenni, vagy pedig olyan emberek társasága akik hátráltatnak, manipulálnak, érzelmileg zsarolnak de legalább nincs az ember egyedül? Melyiket lehet jobban bírni lelkileg? Barátom van egyébként de nem túl jó hogy rajta kívül nincs más, akivel jóban lennék.
2013. máj. 22. 21:04
 1/1 anonim válasza:
100%
A nem megfelelő embereket választod... Járj szórakozni, keress egy új hobbit, és meglátod, hamar találsz új barátokat is!:)
2013. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!