Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy ilyen embernek milyen...

Egy ilyen embernek milyen szellemi problémája van?

Figyelt kérdés
Facebookon bejelöl teljesen idegen embereket, aztán rájuk ír chaten, mintha már ezer éve ismerné őket, meg gondol egyet és elkezd valami sablon szöveget magyarázni. (amit tényleg mindenkinek leír)
2013. máj. 29. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen baja lehet, valami szociális fóbia valószínűleg. De ilyen problémája nem lenne másnak, ha nem igazolnának vissza olyan embereket, akiket nem ismernek. Annak milyen problémája van, aki visszaigazol mindenkit, aki bejelöli.. nekem nem írnak cseten, mert nem jelöltem vissza olyat, akiről még életemben nem hallottam.
2013. máj. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
egy ask fm oldalon figyeltem fel rá, marhára furcsa viselkedése miatt, és bevallom én jelöltem be kíváncsi voltam miféle szerzet. Közbe láttam hogy bejelölget meg írogat olyan emberek üzenőfalára akiket tuti nem is ismer. szóval lehet most én is bolodnak tűnök hogy ilyen nem százas embereket jelölgetek be. Na m1 ő írt rám pár mondatot beszéltem vele aztán beírt egy tök oda nem passzoló dolgot, majdnem szóról szóra ugyan azt amit egy gyerek askjára. (ott se kötődött marhára semmilyen témához csak így random)
2013. máj. 29. 22:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Magányos, nincsenek barátai. Élőben nem tud/nem mer barátkozni, ezért a neten "támad le" embereket.
2013. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ismerek ilyen embert. Magányosak, de gátlásosak, és nem tudnak barátokat szerezni élőben.
2013. jún. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!