Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen orvos írhat fel nyugtatót?

Milyen orvos írhat fel nyugtatót?

Figyelt kérdés
Van olyan HATÁSOS nyugtató, ami vény nélkül is kapható?
2013. máj. 30. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Már nincs. Nagyon megszigorították. Egyik hónapban még vettem egy bizonyos fajtát, legközelebb már vényt kértek tőlem. A háziorvos is felirhatja, ha normális és belátó.
2013. máj. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szerintem vény nélkül nem lehet nyugtatót kapni, de lehet , hogy tévesen tudom! Az én anyósom általában a pszichológusával(nem maszek) szokta felirattatni! Talán még a házi orvos felírja indokolt esetben! Viszont, ha hatásos nyugtatót szeretnél, akkor az vénnyel nem kapható, mert talán a gyengébbek vény nélküliek! Habár lehet, hogy nálad hatna a gyengébb is, nemtudom, a szervezeted mennyire reagál rá!
2013. máj. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Xanaxot/frontint a legtöbb háziorvos is felír. Menj el és beszéld meg a háziorvosoddal, hogy mit és miért szeretnél, ha nem írja fel akkor pszichiáterhez kell fordulnod.
2013. máj. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Xanaxot/Frontint/Rivotrilt felejtsd el!!!

Én az 5 HTP-t ajánlanám, ez egy természetes növényi kivonat. Nem okoz függést, nem leszel álmos.


[link]


Még találsz itt mást is.

2013. máj. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy együtt ezek nem szedhetők!
2013. máj. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

AKÁRKI 5-HTP-t PRÓBÁL SZEDNI, SEMMILYEN PSZIHOAKTÍV SZERT MELLŐZÖN HASZNÁLATA KÖZBEN, NINCS ANTIDEPI, NINCS DROG, NINCS SEMMI!!!

Nem játék, bele is dögölhetsz

2013. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!