Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki találkozott már pszicho...

Valaki találkozott már pszichopatával?

Figyelt kérdés
És kérem most ne vesszünk össze azon, hogy mi a helyes szakszó, amit használnom kellet volna. Nem mindenki szakorvos.

2013. jún. 2. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, már találkoztam.
2013. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
De ha te a "pszichopata" szót nem a szaknyelvi értelmében használod, akkor honnan tudjam, hogy mit értesz pszichopata alatt? Én csak azt tudom, hogy az orvosok mit értenek pszichopata alatt, és igen, olyannal már találkoztam.
2013. jún. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nem. de nem is akarok:D
2013. jún. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
És hogy viselkedtek?
2013. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%
Az osztálytársaim szerint az vagyok,szóval ők már találkoztak :D De én hozzám hasonlóval nem...
2013. jún. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
50%
Én meg a nagyim szerint antiszociális vagyok. Bár ezt kétlem. Akkor a neten sem keresném a társalgási lehetőségeket. Viszont való igaz ,hogy nincs bennem elég empátia.
2013. jún. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó. Nem minden antiszociális személyiségzavarban küzködő pszichopata, viszont minden pszichopata antiszociális személyiségzavarban szenved.
2013. jún. 21. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!