Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon szétszórt vagyok,...

Nagyon szétszórt vagyok, szinte semmi valóságérzetem, mintha csak bámúlnék ki magamból nagyon fura érzés! Már egy jóideje ez van! . Szerintetek ez mitől van? Please Help!

Figyelt kérdés
Sziasztok.Remélem tudtok segíteni!Vadb*rmok kíméljenek!
2010. jún. 12. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Így baromi nehéz bármit mondani. Egyéb tünetek?

Nálam ez például pánikroham kezdetét jelzi.

2010. jún. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj meg valamilyen nagy odafigyelést igénylő dolgot csinálni!!:)

Vagy pl ha olvasol akkor figyelj másra is közben...Pl számold hány kocsi megy el az ablakod alatt, miközben olvasol.

Ha egyszerre több dologra figyelsz, azzal nő a koncentráló képességed...

Ha msn en beszélgetsz akkor hallgass zenét és figyelj rá, vagy játssz aknakeresőt!!Arra nagyon kell figyelni, főleg ha elvonják közben a figyelmedet:)

Vagy a sport is jó...főleg a labdás sportok...mert akkor mindig a labdára kell koncentrálni, mert ha nem teszed akkor gázban vagy és egy idő után kialakul ez az odafigyelés:)

Meg érdekes dolgokat csinálj:) És akkor tudsz majd figyelni.

A valóságérzet...hát...nem tudom...nekem pont fordítva van...túlzottan érzem a környezettem...nem tudok kikapcsolódni, még gondolatban sem.

De az a lényeg szerintem, hogy lekösd a gondolataidat!:)

Meg amúgy nem hinném hogy gond lenne ha néha nem a zord valóságban kalandozol:) Én is ezt tenném mikor valamiért szomorú vagyok...csak nekem nem megy:)

Remélem tudtam segíteni valamennyire:)

2010. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszí szépen,mindeggyik válasz jó a maga módján!:).Az odafigyelést meg majd meggondolom,van benne valami!:)
2010. jún. 12. 13:59
 4/7 anonim ***** válasza:
vitaminhiánytól is vannak ilyen tünetek
2010. jún. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ha ez régóta fennáll akkor érdemes lenne egy pszichologushoz elmenni.
2010. jún. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Pl. próbálj kicsit odafigyelni a helyesírásodra....
2010. jún. 13. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsónak:ELMÉSZ TE A JÓ K*RVA ANYÁDBA!!!
2010. jún. 24. 00:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!