Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Rivotril, vagy Frontin az...

Rivotril, vagy Frontin az "erősebb"?

Figyelt kérdés
Eddig Frontint szedtem, most írtak fel Rivotrilt. Aki próbálta már mindkettőt, ahhoz szól a kérdésem, és nem a "Ne szedjél gyógyszert mert sz*r" típusú válaszolókhoz
2013. jún. 4. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
A Rivotril lényegesen erősebb és addiktívabb is.
2013. jún. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Ez érdekes, mert a frontint azért hagytuk abba, mert többször is többet vettem be belőle, mint kellett volna, erre felír egy még addiktívabbat.... oO

2013. jún. 4. 19:21
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
A Rivotril erősebb!
2013. jún. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi!
2013. jún. 4. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
Rivó egy undorító szer.
2013. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Értelek, de esetleg kifejtenéd, hogy Te miért gondolod így? (Szerintem egyébként valamilyen szinten jóformán minden gyógyszer "undorító", de tényleg érdekelne a véleményed!)
2013. jún. 5. 10:30
 7/18 anonim ***** válasza:
59%

Azért undorító kérlek szépen, mert nem tudsz tőle magadról.

A frontintól sem, de az azért nem olyan brutális.

Azért mondom ezt, mert ehez képest a kábítószerek 90%-a cukorka. Gondolnád, hogy a nyugtató jobban kiforgat ön magadból, mint az ópiátok, a fű, a kokain vagy épp bármely más stimuláns?

Ezt nem mesélik az orvosok. Persze lehet kicsit túlzottan démonizálom a nyugtatókat, de 2-3x 2mg rivó már elég ahhoz, hogy napokig amnéziás legyél.

És tudod hány %-a a nyugtató fogyasztónak teszi ezt meg? Sok. Fele alsóhangon függővé válik, visszaélővé. Kb. negyede sose hagyja abba, vagy csak 5-10év múlva. Addiktív, és romboló. Epilepsziára oké, de minden másra van megoldás, és ez nem a gyógyszer.

2013. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszodat!

Amúgy egyet értek veled, én is sokszor csak azért veszek be többet, hogy kicsit "kiüssem" magamat :S

2013. jún. 5. 11:56
 9/18 anonim ***** válasza:
30%

Ha ezt csinálod akkor nem értel egyet velem. Nekem volt "szerencsém" sok droghoz, magyar viszonylatban sok félét kipróbáltam külföldön, és elmondom neked, hogy bár egyik sem érdemes a használatra, de a nyugtató a legpocsékabb, legundorítóbb, legaljasabb szemét amit valaha megkóstoltam.

Ha te egyet értel velem, akkor nem eszed meg!!!!!!

Egyet sem, nem hogy többet!

2013. jún. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Egyet értek veled, hogy undorító szerek, viszont én szándékosan rombolom magamat
2013. jún. 5. 13:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!