Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez baj? Hogy mondjam el?

Ez baj? Hogy mondjam el?

Figyelt kérdés
több mint 1 hónapja szedem az Aurorix tablettát és ugyan úgy van rossz kedvem és egyszerűen csak nem akarok élni. Hogy mondjam el a pszichiáteremnek? 16/L

2013. jún. 6. 18:10
1 2
 1/16 dani900 ***** válasza:
Őszintén. Amit érzel, azt mond, csak akkor tud segíteni, ha mindent tud. Amúgy miért kérded, hogyan mondjad el?
2013. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert elég szigorú és katonás a Doktornő.
2013. jún. 6. 19:23
 3/16 dani900 ***** válasza:
De, arról nem te tehetsz, hogy nem használ, úgyhogy nincs miért félned, bár, az, hogy nem mersz elmondani dolgokat neki, az baj, bár nem tudom, hogy miért, az ő hibája, vagy nem, de, ha nem tudsz beszélni vele, akkor lehet, hogy másik dokit kéne keresned.
2013. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Marha jó pszichiáter,nem tartanod kéne tőle,hanem megnyugtatnia téged,váltsátok le.


Ezt a gyógyszert meg felejts el valószínűleg még rossz is.

Ezek csak tompítják az agyat és nem engedik,hogy érezz.Mikor én pszichiáterhez jártam,az enyém nem engedte,hogy ilyeneket bevegyek.

2013. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért nem használ, mert ezek az antidepresszánsok csak elmélyítik a betegséget. Ha elmondod neki, kapsz mellé még egy antidepresszánst. Magadnak kell megoldani a problémáidat!
2013. jún. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek. Mi az,hogy nem engedik,hogy erezzek?

Nem ertem nagyon a dolgokat.

2013. jún. 6. 21:45
 7/16 dani900 ***** válasza:

Nem érted? Ez most komoly?

Úgy adott gyógyszert, hogy nem is mondott el róla mindent?

Én nem tudom, mi ez pontosan, de a legtöbb függőséget is okoz mellékhatásként, de, nem tudom, hogy ez okoz-e.


Amúgy mióta jársz hozzá, és mióta írt fel gyógyszert?

2013. jún. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Azt mondta az elsoelso hetekben ferositi az ongyilkossag utani vagyat es,hogy fej illetve has fajas johet. (ami meg is van)

Tobb mint 1 honapja voltam ott es akkor irta fel ezt.

2013. jún. 6. 22:07
 9/16 A kérdező kommentje:

Elso* felerositi*

Bocsanat.

2013. jún. 6. 22:09
 10/16 dani900 ***** válasza:

Értem, de akkor sincs az rendben, hogy itt kérdezősködsz, és, most ne érts félre, nem baj, az a baj, hogy tőle nem tudod ugyanígy megkérdezni, és beszélgetni.

Neten nem szoktál előadásokat nézni? pl Csernust, Poppert, vagy hasonlókat? Az is sokat segíthet.

2013. jún. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!