Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitévő legyek? Annyira el...

Mitévő legyek? Annyira el vagyok már keseredve. Másvalaki szenved hasonlókban?

Figyelt kérdés

Súlyos depresszió, szülő elvesztése, bűntudat, önvád, erős lelki fájdalmak, szívdobogásérzés, halálfélelem, étvágytalanság, alvászavar, gombóc a torokban, pánikbetegség-kimozdulni kevésbé merek.

38F



2013. jún. 8. 13:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát én is kb.így vagyok...

próbáld elfoglalni magad valamivel.

2013. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Eze tényleg elég súlyos problémák, az én 0 élettapasztalatommal semmi okosat nem tudok mondani vagy tanácsolni, viszont egy könyvet azért javasolnék, illetve többet is. Ezek mind nagyon jó könyvek, segítenek megérteni és elfogadni a halált ( Szögyal Rinpocse- Tibeti könyv életről és halálról), a másik könyv pedig segít elfogadni mindent, beleértve magadat és embertáraidat (Madonna Gaudning-A meditáció bibliája). Nem tudom mennyire vagy otthon a meditáció világában, érdemes lenne kipróbánod, nekem is sokat segítet. Kitartás!

2013. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Még nagyon friss a gyász.

Bibliát tanulmányozgatom. Csak sajnos az olvasás sem köt már le annyira, de megnézem, amit írtál.

Sokszor érzem azt, hogy ha elkap az a fájó érzés, ott esek össze.

Nekem társaságra lenne szükségem, ami nincs.

2013. jún. 8. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:

Nincs esetleg valakid, aki segít elterelni erről a figyelmed? Barátok, esetleg párkapcsolat?

Nagyon sajnálom egyébként, és jobbulást kívánok !

2013. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is nagyon rosszul szoktam érezni általában mindig magam..évek óta

26 N

2013. jún. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy feleségemtől külön élek és miatta is kerültem ilyen helyzetbe.

Nagyon szeretnék magam mellé valakit, csak annyi megoldatlan dologgal kell még szembesülnöm, hogy beleőrülök.

Ha valakivel tudnék beszélgetni személyesen és kiönthetem magamból, a gondjaimat, az jó lenne. Aki képes meghallgatni és a másik emberbe lelket önteni.

Amúgy Miskolcról írok.

2013. jún. 8. 16:59
 7/11 anonim ***** válasza:
Személyesen nem,de írhatsz privit,szívesen meghallgatlak.
2013. jún. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem úgy alakult, hogy állandóan "sorstársakba" botlottam. Nagyon sokat segít, ha olyanokkal beszélgetek, fejtegetek, akik hasonlót élnek át. Néha olyanokról derül ki ez a hasonlóság, akikről nem is gondolnád. Ha gondolod, írj!
2013. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Keress egy jó pszichoterapeutát, bizonyosan tud segíteni.
2013. jún. 9. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ismet en, a 2. Kommentelo. Figyelj, en nem vagyok a Biblia ellen, Isten ments, hogy igy legyen, ma is voltam templomban. De azt azert tudom, hogy keves olyan dolog van, ami szomoru helyzetben jobban el tudna keseriteni, mint a Biblia. Tanulmanyozgasd csak szorgalommal, abbol baj nem lehet, de ha tenyleg megnyugvast szeretnel talalni, az a ket konyv, amit ajanlottam, tenyleg remek megoldas lenne! A termeszet es a szeretet a ket letezo legjobb orvossag minden bajra, na meg a hit:)

Egyebkent meg latod, mennyi segitokesz ember ajanlotta fel, hogy beszelget veled? :) vannak meg jo emberek. Meg ha nem is adta meg senki a szemelyes adatait, de ezt ne vedd magadra, tudod, a sok perverz a neten eleg nagy visszatarto ero a szemelyeskedestol... De gondolom mondanom sem kell, ha szeretnel, irj ram, biztosan valaszolok:)

2013. jún. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!