Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos depresszióra önkéntes...

Súlyos depresszióra önkéntes munka?

Figyelt kérdés

Fent említett diagnózist orvos állapította meg, nem pedig önjelölt pszichiáter vagyok.

A doki szerint jót tenne, ha vállalnék valamilyen önkéntes munkát. Én nem értem, hogy van ez, de egyszerűen nem igazán találok.

Ez az egyik probléma. A másik pedig az, hogy szociális fóbiám van, kommunikálni nagyon nehezen tudok, arra is alig van energiám, hogy az ágyból kikeljek, most így mihez kezdjek?

Kellhetek egyáltalán így valahova, hogy ennyire béna vagyok?


2013. jún. 8. 17:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Tudod, mikor nagy nehezen ráveszem magamat, hgoy öcsémmel játsszak, hogy ne egyedül kelljen neki, akkor általában öt perc múlva úgy elalszom, hogy fel se lehet rázni. Nem kifogásokat keresek, hanem extrán kimerít minden
2013. jún. 8. 21:57
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Esetleg állatmenhelyre elmenni önkéntesnek? Ott végülis minimálisan kell kommunikálnod emberekkel, az állatok meg elég ösztönző erők tudnak lenni.
2013. jún. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Meg fogom próbálni :)
2013. jún. 9. 11:15
 14/16 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ki az, aki lefelé pontozgat, én midnenkinek zöld kezet nyomtam :/
2013. jún. 9. 15:43
 15/16 anonim válasza:

Szia:) Ez az önkénteskedés nagyon aktuális most,a Duna miatt.Van kint sok nő,bírják a munkát,nem csak zsákokat kell cipelgetni,lehet homokot tölteni,de olyanok is vannak,akik csak szendvicset/teát csinálnak és osztanak a rászorulóknak és a többi önkéntesnek.Nem tudom,hogy hol laksz pontosan,de ez a térkép jól jöhet:

[link]

+ a facebookon is rengeteg árvizes oldal van.

Utána,ha elmúlt az árvíz veszély irány a legközelebbi állatmenhely!:) A kis cukorbogyók szeretetre éhesek,és NAGYON hálásak.Velük könnyebben fog menni a dolog,nem kell úgy kommunikálni,mint az emberekkel,de közben mégis nyitottabbá tesznek (nem véletlenül szokták a kutyákat őket terápiás állatoknak is használni). Meglátod,el leszel ámulva,hogy mennyire imádnak,és hogy mennyire fontos az,amit csinálsz.(Tavaly voltam,idén is megyek nyári szünetben)

Neked pedig sikeres gyógyulást kívánok!:)

2013. jún. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod, köszönöm a segítséget, nagyon kedves vagy :)
2013. jún. 9. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!