Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ez? Másnak is van...

Miért van ez? Másnak is van ilyen?

Figyelt kérdés
Az a problémám hogyha reggel meghallom az ébresztőt, olyan érzésem keletkezik mintha sziven szúrtak volna. Olyan szúró, nyomó, facsaró érzés a szivem tájékán. Akkor a legerösebb ha reggel iskolába vagy gyakorlatra kell menni. Ha máshova akkor nem mindig jelentkezik az érzés. Amúgy a suliban nem érzek szorongást, van egy pár barátnőm és a többiekkel se vagyok rosszba. Mitől lehet ez? Mit csináljak hogy elmúljon? 17/l

2013. jún. 10. 06:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen nekem is volt, de nem igazán tudtam ellene mit tenni. Aztán elmentem egyetemre és elmúlt. Talán azért, mert ott az én választásom volt, hogy bemegyek-e előadásra, vagy pedig azért, mert érdekeltek az órák.
2013. jún. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Megvárod a középiskola végét.

Én is nagyon utáltam a sulit,annak ellenér, hogy a haverokkal tök jól elvoltunk. Sok kötelező tennivaló, és látod, hogy a felének kb semmi értelme, de meg kell csinálni. Én ettől voltam kész minden reggel. De egyetem óta sokkal jobban vagyok, kevésbé stresszesek a reggelek.

2013. jún. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!