Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez depresszió, vagy nem?

Ez depresszió, vagy nem?

Figyelt kérdés
Azt vettem,észre magamon,h nem szeretek más emberek társaságában lenni.Inkább egyedül,a gondolataimmal.Azt is észre vettem h már nem tudok,örülni úgy dolgoknak mint régen.Mondjuk tavaly alig vártam h végre vége legyen a sulinak.Az utolsó napon majd ki ugrottam a bőrömből,de most h leadták a vakációt,nem is nagyon érdekel nem tudok neki örülni,egy új ruhának sem tudok örülni.Mindig egyedül szeretnék lenni.Akkor szoktam olyanra gondolni,h ha meghalnék akkor kinek hiányoznék.Akkor nehezebben alszom el és elég korán szoktam kelni.EZ MÁR DEPRESSZIÓ?NAGYON KÉREK MINDENKIT H NORMÁLIS VÁLASZOKAT ADJON!
2013. jún. 13. 14:27
 1/5 A kérdező kommentje:
És ki is szoktam nagyon könnyen borulni,apróságokon.
2013. jún. 13. 14:28
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugye még nagyon fiatal vagy? Esetleg kamaszkorban? A változó hangulat akkor szokott a leginkább előfordulni mert még nem kiforrott a személyiséget.Nem hinném,hogy depressziós lennél,mert az írásodban nem látom eme betegség nyomait. Már csak az a kérdés amikor szeretsz egyedül lenni csinálsz-e olyan tevékenységet amire nagyon oda kell figyelni? Miért nem kívánsz emberek társaságában lenni? Az emberekkel van bajod vagy magaddal? Van valami vakációra való programod? A szünetet hogyan fogod eltölteni? Puszi!
2013. jún. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretek emberek közt lenni,mert félek h rosszat gondolnak rólam,h a hátam mögött kibeszélnek.Csak 2 emberben van meg a maximális bizalmam.H nem tetszem nekik,vagy ilyesmi.Amíg egyedül vagyok addig,arról szoktam gondolkozni,mi lenne ha más lennék,tehát álmodozok.(am én egy félénk,vagyok,és békés türelmes)
2013. jún. 13. 14:51
 4/5 anonim ***** válasza:
A "kibeszélés" miatt gondolom vidéken élsz. Ha tanulsz még akkor nem sok lehetőséget van lakhelyet változtatni? Szeretném,ha magányodban azon tűnődnél el:mások elvárásai szerint akarsz-e élni vagy aszerint ahogy a saját mentalitásod kívánja! Csak akkor múlik el a félelem az embertársaid láttán ha veszed a fáradtságot és nem foglalkozol mások véleményével! Ha mindig másra hallgatsz sosem leszel boldog:valaki mindig megakadályoznak ebben! Képtelen leszel elérni célodat,nem lesz megnyugvásod abban amit elértél!Nagyon rossz hatással van.Az emberektől való aggódás jellemtelen személyiséget alakít ki! Azoktól kell a véleményt elfogadni akik szeretnek téged és te is szereted őket! Miért is akarnál esetleg rosszindulatú,gonosz,irigy,hátráltató "kibeszéléseknek"megfelelni? Mit szoktál szabadidődben csinálni?
2013. jún. 14. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Attention seeker.
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!