Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi fog történni ha pánikroham...

Mi fog történni ha pánikroham közepette elkezdek kiabálni hogy ne bántsanak és nyílvános helyen?

Figyelt kérdés
már előfordult velem csak még nyílvános helyen nem. Folyamatosan azt érzem, hogy ki fognak röhögni és meg fognak verni, de nem tudom miért. Volt rá példa akkor is, amikor nem volt ott senki csak úgy láttam. Aludni is alíg tudok az egész életem kész rettegés.
2010. júl. 29. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem nagyívben elkerülnek az emberek, ha szerencséd van, akko mentőt hívnak és bevisznek egy pszichiátriára.


Másrészt azért érzed, h " ki fognak röhögni és meg fognak verni", mert ezek un. automatikus gondolatok, amelyek a pánikbetedség egyik tünete. kérj segítséget. Pszichológus segíthet. Kognitív terápia.

2010. júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérj orvosi segitséget, mert esetleg még bolondnak is nézhetnek ha nyilvános helyen elkezdesz kiabálni. Beteg vagy és meg kell gyógyulnod. Nem vagy egyedül a problémáddal. Ne halogasd!
2010. júl. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, te a pánik szóból asszociálsz a verésre, meg a kiabálásra. Pedig a pánik nem ebből áll, sőt semmi köze hozzá!
2010. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
keresd fel a körzetetekben levő pszichiátriai gondozót. ott az orvos ír fel neked gyógyszert, egyszerű szorongásoldó segíteni fog.ha halogatod csak roszabb lesz, ez magától nem múlik el, mindenképpen kérj segítséget.
2010. aug. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!