Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért érzem úgy, hogy elrontot...

Miért érzem úgy, hogy elrontottam az életem java részét azzal, hogy nem tudtam szorosabb viszonyt kialakítani egy lánnyal/nővel sem?

Figyelt kérdés
25/F
2013. jún. 16. 15:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert ennyi idösen már igényelsz egy leki társat, aki a másik feled, aki a legjobban szeret és viszont. Szép angolul wonderwall. Kell valaki, akivel szeretitek egymást, akivel tervezheted a jövöd.
2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Oversoul 1 válasza:
Miért 25 felett már tiltja valami törvény?
2013. jún. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
25 év nem kevés idő. Csajozni vagy barátnőt szerezni azt hogy fogok tudni sikeresen ennyire későn érő fejjel? Kezdek teljesen kétségbe esni, és már koncentrálni se tudok rendesen szinte semmire amiatt, mert állandóan ezen görcsölök.
2013. jún. 16. 15:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Jól pátyolgatod a rügyező paranoiádat.
2013. jún. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindig mondogatják más ismerőseim, hogy ne aggódjak, semmi nincs még veszve, csak ők mindannyian túl voltak már jó pár kapcsolaton. Egyszerűen nem tudok teljesen pozitív lenni.
2013. jún. 16. 15:26
 6/7 Oversoul 1 válasza:

Arra valóban csökken az esély, hogy olyan lányt találj, akinek Te leszel az első, bár ha direkt ilyen lányokat keresnél társkereső oldalakon például, akkor még ez sem lehetetlen...


De mi van ha épp 10 év múlva találkozol azzal, aki utána veled maradna életed végéig? Visszautasítanád: áá, már elment az idő?

2013. jún. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

25 évesen még nem maradtál le semmiről.


De őszintén: van ennek valami lelki oka is?

felszabadult tudsz lenni nők társaságában?

Ki mered fejezni az érzelmeidet?

Tudsz másokat szeretni?

2013. jún. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!