Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez most pánikroham?

Ez most pánikroham?

Figyelt kérdés
Na szóval van,hogy túladagolom a gyógyszert xanaxot például beveszek egyszerre 5-öt.(0.25mg)Aztán eltelik egy vagy két nap.Nem cigizek csak néha.Kimegyek cigizni,ma például elszívtam egy szál cigit rá 10 percére még egy szál cigit.Bejöttem és nagyon stresszes,ideges voltam,mert össze kellet raknom a kupit amit hagytam magam után és sietnem kellett,mert anya nemsokára hazaér.Egyszer csak hirtelen nagyon melegem lett.Nehezen kaptam levegőt,le kellett ülnöm.Nagyon sz*r érzés,nehéz leírni is.Ideges voltam.Nem tudtam egy helyen ülni ,mentem volna gyorsan ,gyorsan csinálni ezt meg azt,de egyszerűen nem ment. Melegem van nagyon és szédülök is.Ez pánikroham vagy mi ez?Mit csináljak?
2013. jún. 16. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Te hülye vagy ember ?


5db xanax ? Az 1 is sok...


Tanuld meg megnyugtatni magad...

2013. jún. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
47%
Ez nem pánikroham. Minek szedsz xanaxot? Ma egyébként olyan frontos nap volt. Lehet, ettől...
2013. jún. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pánikrohamnak eléggé sok tünete van:

intenzív, elviselhetetlennek megélt, rossz közérzet;

menekülési késztetés;

kontrollvesztéstől, megőrüléstől, haláltól való félelem;

légszomj (a beteg érezheti úgy, hogy mindjárt megfullad);

a beteg úgy érzi, minden kicsúszik a kezéből;

szapora szívverés;

kipirulás;

izzadás;

reszketés, hidegrázás;

szédülés;

émelygés;

hőhullámok;

görcsös hasi és/vagy mellkasi fájdalom;

fejfájás;

gyengeség;

gombócérzés a torokban, nyelési nehezítettség.


Elképzelhető, hogy kisebb pánikrohamod volt. Nekem is volt már, de szerencsére ritka. Viszont a Xanaxról én önként leálltam. 5 szem nagyon sok, engem 1 is leszedált és döntésképtelenné, zombivá tett, ezért magamtól tettem le orvosi utasítás ellenére. Az a baj még ezzel a bogyóval, hogy más gyógyszerrel, alkohollal keverve nagyon nagy bajokat okozhat. A cigi sem hiszem hogy jó mellé a méreganyagai miatt. Ha depressziós vagy, vagy hasonló gondokkal küzdesz keress egy célt, hobbit, bármit vagy egy embert, aki motivál. Ez erősebb bármilyen gyógyszernél. Keress egy olyan fotót, amin még rendben voltál, idézd fel, milyen volt. Ez a cél. (bár nem ismerem a dolgok hátterét)

2013. jún. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"ezért magamtól tettem le orvosi utasítás ellenére."


Akkor miért mentél el az orvoshoz?

2013. jún. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!