Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek menjek orvoshoz?...

Mit tegyek menjek orvoshoz? Vagy lehet ezt anélkül is kezelni? Pánikroham lenne?

Figyelt kérdés
Még fiatalabb koromban is sokszor előfordult ha valami új dolog történt, de a lányom születése óta ritkábban de erősebben tör rám néha a rosszullét, és persze mindig ha új helyzet áll elő. pl amikor ki kellett költöznünk az albérletből a saját házba (amit amúgy nagyon vártam) ma meg egy másik melót ajánlottak de már a gondolattól h fel kellene adnom a régi munkám rosszullét jött rám. Ilyenkor gyorsan ver a szívem elkap a hányinger a szédülés és úgy érzem jobb lenne haza menni. A munkát tudom h nem fogom elvállalni mert tudom h hetekig minden reggelt hányással kezdenék és azon törném a fejem h csináljam vissza a dolgokat. De nem kell ekkora dolognak lenni elég egy váratlan utazás vagy beteg lesz a gyerkőc. Eddig csak a házi orvossal beszéltem erről ő a figyelem elterelést ajánlotta ami segít néha. Félek h emiatt elszalasztok valamit.
2013. jún. 7. 22:02
 1/2 anonim válasza:
Szia, a környezeted hogy tudja tolerálni, mennyire vészes egy kitörés? Ha rendben tudod kezelni semmi gond, ellenkező esetben én javasolnám egy pszichiáter segítségét, ne érezd szégyennek, már ha kibeszeled magadbol, és kapsz egy szakvéleményt, előbbre vagy :)
2013. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem vészes bár általában a hányás és néha hasmenés jobban kikészít. A párom nagyon toleráns nem erőltet semmit. Apukám pánikbeteg ő vele tudok erről beszélni de korántsem tartok ott ahol ő. "sajnos" csak ha a megszokott környezetemben zajlik minden akkor nincsen roham, de ez az új álláslehetőség is más örülne én meg csak a kínt látom benne:(
2013. jún. 7. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!