Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem szeretnék befeküdni a...

Nem szeretnék befeküdni a pszichiátriára? (! ) mit tehetek, hogy ne tartsanak bent?

Figyelt kérdés

2hét múlva be kell feküdnöm a pszichiátriára,de én félek(nagyon-nagyon).Már gondolkodtam,hogy elszöknék onnan,mert nem bírnám,hogy sokan engem figyelnek stb...

De viszont az is megfordult az eszembe,hogy ha elszökök akkor mi fog történni?Segítsetek kérlek!Nem szeretnék befeküdni.



2013. jún. 16. 17:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen céllal akarnak befektetni? előszöris ezt jó lenne tudni..
2013. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pánikbetegség miatt.A suliban 4-szer vitt el a mentő,mert pánikrohamom volt.
2013. jún. 16. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Pedig jobban járnál, ha befeküdnél. A kórházban minden eszköz megvan ahhor, hogy meggyógyítsanak, és ha baj van, ott állandóan ott az orvos. Egy békés nyugodt hely a pszichátria.
2013. jún. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elhiszem,hogy békés hely,de nem szeretnék oda menni,egyszerűen pl.:nem tudok enni ha folyton néznek.meg akkor aludni sem tudok ha a tudatomban van,hogy figyelnek.
2013. jún. 16. 20:02
 5/9 anonim válasza:
100%
Olyan mint egy sima kórházi osztályra kerülnél egyáltalán nem figyenek folyamatosan. Viszont az ellátás minősége erősen függ hová kerülsz.
2013. jún. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az legyen a célod, hogy meggyógyulj! Te még nagyon fiatal vagy, hogy így éld le az életedet. Amit leírtál okot, amiért nem akarsz befeküdni, már az megérne egy kivizsgálást. Az orvosoknak, nővéreknek nyugodtan elmondhatod, hogy mennyire félsz a kórháztól, hidd el, segíteni fognak. Gyógyulj meg! Ez már nem játék.
2013. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

voltam bent 3 hétig, nem csinálnak semmit,hogy begyógyszereznek, a pszichiáter azt se tudta mikor írt fel gyógyszert! csak akkor beszélt velem,ha én akartam. ápolók bunkók voltak, pl elkezdte egyik:- nem érti minek vagyunk ott,sok hisztis gyerek,nemhogy az anyjuknak segítenének.

hány éves vagy? 16-17 évesen már kikönyörögheted,hogy ne vigyenek be.

2013. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én voltam gyermekpszichiátrián, betegség miatt. Az ápolók cukik voltak, a kezelőorvosommal egyetemben. Ha kedves vagy, ők is azok lesznek. Nem néz senki, annyira nem vagy fontos ember, nyugi! Fogd fel közösségi dolognak, élménynek, amiből profitálhatsz. Személyes tapashztalataim vannak. Ha gndolod, privi! 18/L
2013. jún. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom kikönyörögni,mert még csak 14 éves vagyok :(
2013. jún. 17. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!