Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Magadtól jöttél rá, hogy...

Magadtól jöttél rá, hogy milyen mentális betegséged van, vagy orvosi segítséggel?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 14:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Magamtól! Nem volt nehéz kitalálni!
2013. máj. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mi a baj?
2013. máj. 14. 14:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Magamtól,és sajnos nagyon sok mindenre rájöttem,én mindig azt hittem,hogy nincs mentális betegségem,legalábbis nem tudtam,hogy olyanok léteznek...

de rájöttem,hogy nagyon sok ilyen betegségem van...

2013. máj. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Általános szorongás! Majdnem egy évig szedtem is rá gyógyszert, most egy hete már nem szedek semmilyen gyógyszert!
2013. máj. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Orvos segítséggel. Óvodás koromban kezdődött minden, persze akkor azt hittem, hogy mindenki olyan, mint én vagyok. Később, mikor nagyobb lettem, akkor kezdték el mondogatni, hogy gondok vannak, de én nem láttam be, felkaptam a vizet mindig. Állandóan támadással védekeztem. Aztán valahogy elfogadtam a dolgot. Nem könnyű együtt élni vele, illetve velük, mert 2 fajta mentális gondom is van.


21/f

2013. máj. 15. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
magamtól
2013. máj. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!