Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió irányítja az...

A depresszió irányítja az életem. Valaki segítene, beszélgetne velem?

Figyelt kérdés

Igazából kiskorom óta depressziós vagyok, amióta csak az eszemet tudom és változó időközönként nagyon intenzíven rám tör, mint most. Egyre többször veszem észre magamon a pánikbetegség tüneteit is. Nagyon utálom már ezt, ezt a folytonos fájdalom érzést és hogy úgy érzem valami kirág belülről. Csak azt szeretném, hogy valaki megöleljen és azt mondja, ő mellettem van és segít, de senkinek nem beszélek erről. Nem beszélhetek, mert eleget szenvedek én, nem akarom még más életét is tönkretenni. De már úgy érzem belepusztulok és ahogy kikerülök a gödörből egyre mélyebbre kerülök a trutyiban. Rengeteg mellék szál van, ami miatt kiskoromtól kezdve ilyen vagyok és iszonyatosan megrémiszt, hogy amikor nincs ez a felőrölő fájdalom üresnek érzem magam...

Nem tudom mennyire sikerült összefüggően írnom,csak szükségem van, hogy beszéljek valakivel, különben megőrülök, nem tudom mit csináljak.

16/l


2013. jún. 29. 20:37
 1/4 gömbicica ***** válasza:

szia. nem fogsz megőrülni!

szülők esetleg? testvér? barátnő? végső esetben orvos?

a depi a pánik az ujkor nyavalyái.

ha leirod mi bánt, miért érzed azt, amit, próbálok segiteni. üdv. :-)

és szeretettel küldök egy gondolati ölelést.

2013. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nyugodtan írj nekem, ha szeretnél beszélgetni. Egy cipőben járunk, szóval ha esetleg írsz, meg foglak érteni.


21/f

2013. jún. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is nyugodtan írhatsz! :)
2013. jún. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha gondolod, akkor írhatsz nekem is.

22/l

2013. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!