Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Sedatif PC lehet megoldás?

A Sedatif PC lehet megoldás?

Figyelt kérdés
Mostanában eléggé megterhelőek a mindennapjaim s mivel pozitív változást hozó lépést nem tudok tenni, úgy gondoltam, magamban kell valamit "változtatnom". Nem bírom már a mindennapos kínlódást és tehetetlenséget, így egy olyan nyugtatót keresek, amit ha úgy érzem kell bevehetek és nincs akkora mellékhatása.

2013. júl. 4. 10:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem 18 évesen ajánlotta ezt egy védőnő. Szorongós, ideges típus vagyok. Ő bátran ajánlotta, mert hogy ez egy homeopátis gyógyszer, szopogatós tabletta és tán mentolos íz hatására el is múlik a hatása. Én még valamiért nem jutottam odáig, hogy kipróbáljam, pedig biztos jó. De azért figyelj, hogy csak egyszer-egyszer vedd be és ne ettől a tablettától függj, ne szokj rá.
2013. júl. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pánikbeteg vagyok,és szorongok.Nekem a és szorongásra.Nekem csak abba segített,hogy tudtam aludni,de semmi másba nem.Nekem 3x1 tablettát kellet elszopogatnom.4 hónapig szedtem és semmi.ugyan úgy szorongtam és ugyan úgy voltak rohamaim.

Ezt csak tapasztalatból írtam,de lehet rád máshogy fog hatni.Mindenki más,lehet neked hatni fog!

remélem segítettem!Sok sikert!

2013. júl. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyébként altatóként kell használni, legalábbis én úgy tudom. Nekem altatónak bevált végül is, csak 2 szemet kellett egyszerre bevennem :D Könnyebbel elaludtam, mikor szedtem, ez tény, de napközben nem segített valami sokat, ha szedtem. Én is pánikbetegnek vagyok titulálva pszichomókusok szerint.
2013. júl. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kipróbálhatod, de különösebb hatást ne várj tőle...

Nem hiába, egy vény nélkül kapható szerről beszélünk, ami csak nagyon enyhe esetekben segít.

2013. júl. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BijaBlaze válasza:

Ez hülyeség, hogy csak enyhe eseteknél hat...

Lehet szedni alvászavarra, szorongásra, nem kifejezetten pánikbetegségre való...

Én pánikbeteg vagyok és most 24-e óta előjött más is, ami nagyon durva idegösszeomlással, szorongással járt. Amióta szedem, igenis hatott, sokkal jobban vagyok, bár nem teljes a kép, el fogok még menni pszichoterapeutához is, de mindenféleképp hasznos "gyógyszer". :)

Nekem bevált.

2014. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ez hülyeség, hogy csak enyhe eseteknél hat... "

Ó, neked is van tapasztalatod a témában, hány beteget kezeltél és milyen ismeretekkel rendelkezel, hogy ezt hülyeségnek titulálod?

Akkor kijavítom: legtöbbször csak az enyhe, nem túl súlyos eseteknél válik be, súlyosabb problémán sokszor egyes vényköteles szerek sem segítenek, nem, hogy ez...

Attól, mert neked bevált (ideig-óráig, vagy esetleg mert kicsit be is beszélted magadnak és lényegében te magadon segítesz, nem ez a szer rajtad), még nem hülyeség, amit írtam.

2014. jan. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!