Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ez normális/egészs...

Szerintetek ez normális/egészséges? Részletek lent.

Figyelt kérdés
Nagyon szeretek egy hírességet,és sohasem találkoztam vele,valószínűleg nem is fogok,de folyton rágondolok...És nem csak az utóbbi 1 hétben,hanem gyakorlatilag 1 éve.De nem úgy,hogy folyton,hanem például este,elalvás előtt vagy ha nap közben van időm...Elképzelem,hogy milyen lehet élőben,és félek,hogy nem is ilyen,de én abba a kialakított képbe beleszerettem.Most arra gondoltam,hogy "befejezem",mert szerintem már beteges és nem is hiszem,hogy képes lennék addig szerelmes lenni,amíg rá gondolok.Nem akarok (természetesen akarok,de elhatároztam hogy nem fogok) rá gondolni,elképzelni hogy milyen lenne vele,vagy hogy ő milyen,és teljesen megszakítom vele a kapcsolatot.Most is sírok,nem tudom hogyan fog ez sikerülni,és nem tudom jobb lesz-e,de már nem tudom mit csináljak,mert nem vagyok normális...Szerintetek mit tegyek? Ez nem mehet így sokáig,mikor lehetek végre szerelmes?

2013. júl. 8. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbálj meg a saját életedre koncentrálni. Vagy írj naplót a képzelgéseidről. Ha semmi nem segít egy pszichológus is sokat tud segíteni, hogy átlendülj ezen a helyzeten. Sok sikert.
2013. júl. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

14 évesen "szerelmes" voltam a Blink 182 összes tagjába.

Kinőttem.

Te is ki fogod.

2013. júl. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!