Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom elfogadni, hogy...

Nem tudom elfogadni, hogy elköltöztünk, valami megoldás?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk fel Budapestre vidékről, szüleim itt kaptak melót, de nekem viszont nagyon nem jó itt, nincsenek barátaim, nem tudok eljárni sehova magamba, szívem szerint vissza mennék haza, de 19 évesen nem tudnám kifizetni az otthoni rezsit, mit csináljak szerintetek?:(

2013. júl. 9. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:

nemsokára kezdődik a suli, addig kibírod, szép hely Pest, csak meg kell ismerni :)

addig látogasd meg a barátaidat, vagy jöjjenek fel ők hozzád :)

2013. júl. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sulival végeztem, melóm egy darabig nem lehet, egészségügyi okok miatt, valószinű, hogy ősz vége fele már melózhatok, ahonnan én jövök, tudom fura, de nincs arra pénzük, hogy feljöjjenek és én is csak ritkán tudok hazamenni :(
2013. júl. 9. 21:50
 3/9 anonim ***** válasza:

így már értem :(

nem tudom, hogy fenn vagy-e facebookon, de ott van egy csoport vagy oldal, aminek az a neve I <3 Budapest, ott sok érdekességet találhatsz addig is, illetve tudsz ismerkedni is

2013. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
megnéztem, egy próbát megér, esetleg ha este elmegyek valamerre pl. Széll Kálmán tér stb. este nem veszélyes?, vagy hova menjek ismerkedni?
2013. júl. 9. 21:58
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidd el, ha már lesznek barátaid, örülni fogsz, hogy itt vagy. Sokkal több a szórakozási és minden lehetőség.

Nem a Széll Kálmán teret javaslom, hanem menjél el este mondjuk az Erzsébet térre. Tele van fiatalokkal a park, üldögélnek a fűben, buliznak. Biztos, hogy tudsz ott ismerkedni, és pénzbe sem kerül.

2013. júl. 10. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató válaszokat! :)
2013. júl. 10. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Oh, ugyan már... Persze honvágyad van, még csak egy hónapja vagy ott, a költözés lelkileg megterhelő, blabla, de még senki nem halt bele. Nem is értem mi itt a kérdés.
2013. júl. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
költözz vissza
2013. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
jelentkezz önkéntesnek valahová, ami fontos neked, ott sok barátot szerezhetsz
2013. szept. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!