Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ti elmebajosnak tartanátok az...

Ti elmebajosnak tartanátok az olyan embert aki 5 percenként magában vigyorog?

Figyelt kérdés

2013. júl. 16. 07:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%
Igen. Bár egy kicsit irigyelném, megkérdezném, hogy milyen szert használ. Komolyan, ha valaki hülyeként vigyorog, tejbetök, az nem normális. Az más, ha belső derűje van, és ez kisugárzik.
2013. júl. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Elképzelt egy vicces másik világot ahol van, a kapcsolata a jelenlegivel meggyengült.
2013. júl. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
59%
NEM!!!! De azt aki szakvéleményt akar mondani olyan kérdésben amihez nem ért, azt igen!!!!
2013. júl. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Majd én megmondom a szakvéleményt én mindenhez értek.
2013. júl. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Inkább azt, aki minden ok nélkül 5 percenként hangosan röhög.


A vigyorgásnál attól is függ, hogy hol, milyen helyzetben van az illető, és mennyire diszkréten csinálja. Buszmegállóban látok néha olyat, amikor már nagyon régóta várnak az emberek, és már halálra unják magukat, hogy valaki diszkréten vigyorog magában. Gondolom, olyankor eszébe jut valami, vagy direkt "poénos" dolgokkal szórakoztatja magát az illető... Ez nem elmebaj, hanem az unalom jele, ami, ebben az esetben viszonylag normális, de legalább is elfogadható dolog...

2013. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 tatabike ***** válasza:
50%

"Majd én megmondom a szakvéleményt én mindenhez értek."


Ácsi, sehol sem vagy. Én mondom a frankót, mert én mindenhez IS értek...

2013. júl. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Orbán meg rángatózik,meg nyaldossa a száját a sok antidepresszánstól..
2013. júl. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
én is szoktam... mert elég hülye családunk van, olyan "bazi nagy görög lagzis" féle, és eélg sok marhaság történik nálunk, de mondjuk nem 5 percenként, hát kérdezd meg min vigyorog
2013. júl. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg kell kérdezni mit szív.
2013. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Nem. Én is szoktam magamba röhögni. Néha felidézek egy vicces emléket, csak úgy, és általában egy jót mosolygok, de amikor kisebb hangokat is adok ki, kicsit szégyellem. De tudósok szerint a nevetés másfél nappal meghosszabbítja az illető élettartamát.
2013. júl. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!