Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy idegileg...

LeeRia. kérdése:

Úgy érzem, hogy idegileg teljesen kikészültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már hónapok óta gyűlnek bennem a dolgok és mivel senkinek sem beszéltem róla egyre nehezebb. Tavaly elvesztettem mindkét nagymamámat és ezt még mindig nem dolgoztam fel plusz a suli is rátett mert ott hajszoltam magam és a tegnapi nap folyamán éreztem, hogy már nem bírom. Remegek, izzadok, és sírógörcs tör rám. Mit tegyek, hogy újra normális, és boldog legyek ?

2013. júl. 22. 15:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincsenek barátnőid, akikkel ki tudnál kapcsolódni, el kellene járnod strandra, moziba, kirándulni, bringázni, valamit sportolni, az is jó a stresszre, de lehet, hogy egy pszichológussal sem ártana elbeszélgetned.
2013. júl. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress fel egy kiképzett pszichoterapeutát, és tanulj meg relaxálni.


https://www.youtube.com/watch?v=EfMA04nU2Fo

2013. júl. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Lennének, de nem merem senkinek sem elmondani, mert félek, hogy pszichológushoz vinnének és én nem szeretném, ha be gyógyszereznének ! :( Ezért szeretnék én magam tenni ellelne valamit.
2013. júl. 22. 16:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat, és a válaszokat !
2013. júl. 22. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyógyszert pszichiáter ír fel. Pszichológussa csak dumáltok.
2013. júl. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A barátnőidnek, már ha van olyan megbízható, akkor nyugodtan elbeszélgethetsz velük! Hidd el... nem szokásuk a lányoknak egyből pszichológushoz rohangálni, sőt...

Másrészt a pszichológus nem ír fel semmiféle gyógyszert. Sőt, sokuk nagyon is ellenzi azt!

Aki gyógyszert ír fel, az már pszichiáter. Mondjuk oda általában már a súlyosabb eseteket szokták vinni. De ha nincs más megoldás, akkor sajnos azt is meg kell lépni, ha normális életet akarsz élni. (Csak azért egyből ne irass fel antidepresszánst!...)


De egyébként ha gondolod, írhatsz.. átmentem én is már jópár dolgon.

2013. júl. 23. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!