Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valószínűleg azért ment el a...

Valószínűleg azért ment el a kedvem a sporttól, mert lelkileg összeszedtem magam?

Figyelt kérdés
Anno, évekkel ezelőtt még azért kezdem el edzeni, mert alvászavarom volt meg táplálkozási problémáim is, de a rendszeres edzés mindenen segített. Ma már teljesen egészséges vagyok, de szinte soha nincs kedvem a sporthoz, pedig napi szinten órákat edzettem. Úgymond ebbe menekültem régen.

2013. júl. 24. 15:33
 1/4 anonim ***** válasza:
talán a sport nem az ami neked való...van ez így nem lessz mindenkiből 120kg-os kigyúrt izomagy..keress valami mást és megfogod szeretni,mert ha nincs azaz érzés,hogy hiányzik akkor tök felesleges "nem a te sportod" akkor,ezért kell tovább keresni
2013. júl. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazából lány vagyok, de köszi a választ.:)
2013. júl. 24. 22:53
 3/4 anonim ***** válasza:
nem derült ki a kérdésből :D de a lényeg attól még folytathatod az egészség kedvéért,de nem lehetséges túl edzetted magad? mert az is közre játszhat túl sokszor kiégsz és az agyad már nem kivánja a sportot és te meg begondolod magadnak....google a barátod...írd be túledzés tünetei hátha csak ez áll a dolgok mögött
2013. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Valószínű, hogy arról lehet szó, amit írtál. Már nincs rá szükséged, ezért nincs hozzá kedved. Ez olyan, mint amikor én elkezdem kúrálni magam valamilyen betegségből, meggyógyulok valamennyire és máris abba akarom hagyni.


Mondjuk a minden nap, órákon át történő edzés nem túl egészséges szerintem. Elég a heti háromszor egy alkalom is bőven.

2013. júl. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!