Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fel fog emészteni! Mit kéne...

Fel fog emészteni! Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Röviden: van egy fiú aki a legelső barátom volt évekkel ezelőtt. És kicsit többek is lettünk, de aztán azt mondta egyik év szilveszterén, hogy fél, hogy még több lesz a kapcsolatból, más szóval fél, hogy belém szeret. Fiatal volt, el fogadtam, bár mint egy hideg zuhany úgy ért. És kevesebbet is beszélgettünk, aztán hiányzott nagyon és másban találtam megy egy kis időre ezt az érzést. Őt ez rosszul érintette mint utólag megtudtam, szeretett és elhamarkodottan döntött, de sajnos ezt nekem nem mondta el. Segítettek neki, hogy ismét magára találjon. Évekig nem beszéltünk. Aztán szakítottam a barátommal, és ismét beszélgetni kezdtünk. És fel jöttek régi emlékek, érzések, de ő már más ember lett. Úgy tűnt egyszer, hogy ismét olyan lehet minden mint régen, de megint csak el utasított, egy kapcsolattól való félelem miatt. Nem tudom el fogadni egyszerűen. És meg fog enni ez az érzés. Nem eszem, nem alszom emiatt. Egyszerűen nem tudok tovább lépni, már több mint egy hónapja tart az érzés. Nem akarom elmondani neki, mert félek, hogy más szemmel nézne rám, és mert nem akarom az érzelmeimmel terhelni őt. Mihez kezdjek most?

19L



2013. júl. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Te is érzed, hogy ez így nem mehet tovább. Csak belebetegszel, nem éri meg! Két megoldást tudok javasolni:

1. Végleg elfelejted ezt a fiút.

2. Bevallod neki, hogy szereted. Hátha akkor ő is bátrabb lesz.

2013. júl. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyszerűen nem tudnám el felejteni. Annyi emlék köt hozzá. A bevalláson én is gondolkodtam, de nem érzek magamban annyi erőt, hogy el mondjam neki
2013. júl. 25. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:

Ugyan ebben a helyzetben voltam a barátommal. Egyszerűen nem érdekelt h hogy utasít vissza vagy mit mond,addig magyaráztam neki,amíg újra összejöttünk,és most minden happy. ^^

Szerintem mondd el neki,beszéljétek meg,ha kell többször is,de vigyázz,hogy ne nyomulj és ne "fojtsd" meg. :)

Sok sikert,majd írj hogy alakult,privátban is írhatsz. ^^

2013. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat. De nem látok sok esélyt arra, h ő össze akarna jönni velem. Egyoldalúnak látom ezt a szeretetet
2013. júl. 25. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Állj elé, mond el, mit gondolsz. Lehet kávé mellett is persze :-)

Ha benne van, próbáld ki. Ha nem, felejtsd el!

2013. júl. 26. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mondd el neki szerintem akkor is. :)

Már 1x eljátszottátok azt h nem mondtátok el,hogy mit éreztek.Ne játsszátok el még egyszer. :)

2013. júl. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nagyon úgy tűnik, hogy ő nem érez irántam semmit. Attól félek, hogy ha tényleg így van még rosszabbul érezném magam. Mert az a kis remény is el szállna :/

De igaz, el kell mondanom neki. Csak erőt kell gyűjtenem

2013. júl. 26. 14:36
 8/10 anonim ***** válasza:

Mit érsz azzal a kis reménnyel,ha nem mondod el neki?

Lényegében akkor miben reménykedsz? Nem abban h ha elmondod akkor majd jól fogadja a dolgot? :)

Mondd el neki,beszéljétek át alaposan,adj neki időt átgondolni,és ha mindezek ellenére sem működik a dolog,akkor felejtsd el. :)

2013. júl. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
El mondtam neki, nagy nehezen. Úgy volt ahogy gondoltam. Fél egy kapcsolattól. Inkább attól, hogy ő kihasználna engem. Tudta h én szeretem de azt nem tudja h engem ő szeret-e. Ezért akarta, h vége legyen
2013. júl. 26. 18:24
 10/10 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki h döntse el a dolgot,és válaszoljon,ne tereljen ilyenekkel h nem tudja mit érez...
2013. júl. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!