Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit javasoltok még mielőtt...

Mit javasoltok még mielőtt tényleg szakemberhez fordulnék?

Figyelt kérdés
Nos hát egy ideje eléggé furcsán viselkedem, most már én is úgy gondolom, hogy velem is van a gond nem csak a párommal, ha valami számomra zavaró dolog történik egyből szomorú, rosszkedvű de általában inkább ideges leszek, igazából ilyenkor amikor nyugodt vagyok úgy mondd akkor apró kis jelentéktelen dolgoknak tűnnek ezek, de amikor helyzet van akkor egyszerűen elvesztem a fejem, bár ezt nem mindig mutatom ki sokszor magamba ordítok inkább, az utóbbi napokban sokszor megfordult a fejemben az, hogy elegem van legyen vége már az egész életnek mert már nem bírom, nem öngyilkos akarok lenni csak, hogy legyen vége már a sok szarnak, nem volt az utóbbi 6-8 év valami csodálatos, elég tré volt mindig minden, de úgy érzem, hogy ezeket le tudtam magamban küzdeni és feldolgozni, de mostanában mégis előtörnek, és a párom is elég ideges típus mostanában és nem nagyon lehet vele leülni megbeszélni a dolgokat mert kb 2 mondat után tiszta ideg lesz és kiabál velem, én általában akkor inkább csendbe maradok, igazából ez nem csak az ő hibája épp ez a lényeg, hogy felismerem nekem is bőven van benne részem és lehet tényleg mindent túlreagálok, hamar felidegesítem magam, vagy ideges leszek dolgok miatt, türelmetlen vagyok és tényleg úgy érzem, hogy olyan dolgokon akadok ki amin nem kéne, de egyszerűen nem tudom irányítani és lassan pokollá teszi ez az életemet. Szeretnék rajta változtatni nem tudom, hogy működik ez de mielőtt tényleg pszichológushoz mennék arra gondoltam lehet csak a türelmemmel van baj valami vitamint kéne szednem nem szeretnék erős gyógyszereket nyugtatókat szedni se szakemberhez fordulni csak akkor ha nincs más lehetőség, de változtatni mindenképpen szeretnék rajta. Előre is köszönöm az értelmes válaszokat. 20/L

2013. júl. 27. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Fordulj szakekemberhez.mert nem csak az idegösszeroppanás határán vagy,de lapul ott egy kis depresszió is,amit nem tudsz egyedül,vagy a pároddal megoldani.Főleg ha még kibeszélni sem tudod.
2013. júl. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A tájékozódás mindenképp helyes, nézd meg a youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez", és a "Lelki bajok, megoldások" sorozatokat.

A szakemberek között a legmagasabban képzettek az integratív terapeuták ( www.integrativ.hu )

2013. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miben jobbak ezek az "integratív" terapeuták, mint a "hagyományosak"?
2013. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm.. Pont ez a lényeg, hogy csak végső esetbe fordulnék szakemberhez. Nincs más megoldás? Nem szeretnék gyógyszereket szedni meg egy idegen embernek ennyire mélyen megnyílni. :S
2013. júl. 28. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!