Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Jártam már eft-re jártam már...

Jártam már eft-re jártam már mindenhova de semmi nem segített, olyan hípnózist végző szakembert akarok aki jó és nem húz le pénzzel?

Figyelt kérdés
igazából hallottam hogy sokat lehet tőle javulni ha szakember csinálja és az én problémám az hogy kiégtek az érzéseim,szó szerint és egyedül csak az az érzésem van meg hogy jelentéktelen negatív dolgok vannak a fejemben a nap 24 órájában és már nagyon zavar.nem tudok úgy gondolkodni hogy közben tisztán látnék,régen pedig ha jó kedvem volt ha rossz tudtam gyönyörködni a természetben is,most meg ha jó kedvem van nem tudok örülni,mosolyogni semmi.már ez megy régóta és ettől már megakarok szabadulni.esetleg a régi érzéseimet fel lehetne tárni hogy a folyamatosságot visszakapjam? így utólag nagyon is szeretnék bánkódni a negatív dolgaimon amik éppen történnek például veszekedés és ilyesmi.egyszóval hiányoznak az igazi gondjaim és örömeim mert ez az élet része de ezek nincsenek meg és már tényleg nem jó így
2013. júl. 27. 13:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a Youtube-on az "Út a nyugalomhoz, a lelki egészséghez", és a "Mire jó a hipnózis" sorozatokat.
2013. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!