Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beszélgetne velem valaki,...

Beszélgetne velem valaki, akit megerőszakoltak?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt bántottak. Járok pszichiáterhez, de szeretnék más túlélőkkel is beszélgetni, mert a 2 heti egy órán kívül, nincs aki meghallgat.
2013. júl. 27. 21:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ne itt próbálj társaságot keresni.Vagy félre értenek,valakit csak ki akarsz faggatni,vagy ismét rosszat fogsz ki.Ilyen témára van külön honlap.Ott biztosan olyan embereket fogsz találni akik segíteni tudnak neked.Nagyon sajnálom!Kitartást.Hány éves vagy???
2013. júl. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%

Hát miért kapaszkodsz ebbe bele?

Engem is meg akartak erőszakolni,de nem ment,mert a testem nem engedte.Őszintén szólva csak 1 évre vetett vissza.

Én furának tartom,ha én ennyire "átvészeltem",igazából megerőszakolni sem tudtak,más nő,mit nyavalyog emiatt.

2013. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%

Akkor vedd nagyon szerencsének,hogy nem sikerült!!!

Ha valakitmegeröszakolnak esetleg többször is nem szeretném megtudni mit érez utána.....


Vannak külön honlapok akik lelki problémákkal fogalkoznak.Ott lehet beszélgetni,esetleg csak magadból kiírni a bánatodat,érzéseidet.Próbálj a jövöre nézni.Ùj életet kezdeni.

2013. júl. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

[link]

Itt sokat találsz.Remélem tudtam segíteni.


[link]

2013. júl. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

A honlap amin beszélgettem régen megszűnt, a csapat pedig szét hullott. Ha esetleg ismersz másik, múködő oldalt, elküldenéd a címét levélben?

Kedves 2., nem igazán érdekel a véleményed, nem veled akarok beszélgetni, sőt ha jól tudom, az off-ot nem is engedi a szabályzat... Ha ez nyávogásnak tűnt, benned van a hiba, nem benned. Az meg, hogy kivel miről akarok beszélgetni, megmaradhat az én dolgom? :D

Már feldolgoztam, ettől függetlenül szeretnék másokkal beszélgetni... Megengeded?

2013. júl. 27. 22:17
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen csak az aktus nem sikerült,az,hogy letámadjanak és megrémítsenek este,az sikerült és még most is rémülettel gondolok,arra,hogy jó,hogy nem vertek szét,mert nem sikerült.Szerintem ez annak köszönhető,hogy az illető még túl fiatal volt.
2013. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

22:09

Mindenki máshogy dolgozza fel. Vannak, akik kifejezetten nem szeretik, hogy megerőszakolták őt. Te szerencsés vagy, feldolgoztad ezt. De lehetnél megértőbb is. Nem egy szempillaspirál miatt nyavalyognak ezek a nők...

2013. júl. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Jajj, kedves 3. 4. nem láttam, hogy írtatok!

Mindkettőtöknek köszönöm!

2013. júl. 27. 22:19
 9/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát aki eddig írt, egy kivételtől eltekintve. Örülök, hogy az empátiával megáldott emberek vannak többségben! :)
2013. júl. 27. 22:25
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

22:09-es vagyok sokszor mondom el,hogy annyira nem tetszett,hogy meg akarnak erőszakolni,hogy egyáltalán nem sikerült,annak ellenére,hogy nem voltam szűz,ugyanis semennyire nem sikerült behatolni.Ezért nem értem,hogy más nőt ,hogy sikerül megerőszakolni.Persze lehet,hogy más nőnek a pszichéjével nincs annyira összefüggésben a teste,de az enyémmel összefüggésben volt.

Úgyhogy valóban álságosnak tartom az egész nyavalygásukat és kész,nevetséges.

2013. júl. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!