Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan, aki nem tud...

Van itt olyan, aki nem tud dolgozni a mentális betegsége miatt?

Figyelt kérdés

Hogyan élitek ezt meg? Mesélnétek?

(Privátot is írhattok.)



2013. aug. 2. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
előbb utóbb kinyírom magam miatta
2013. aug. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van. Persze nekem emiatt az iskola esik ki az életemből..
2013. aug. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben..?
2013. aug. 5. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor vagyunk páran.

Suli se ment jól (tanulmányi eredmények nem voltak rosszak de utolátam bejárni), hamarosan vége is lesz, így el kell mennem dolgozni, de a szociális fóbiám megakadályoz ebben. Eddigi gyakorlatonon semmit nem tanultam mert rettegtem és nem tudtam figyelni. Van egy szakmám és nem értek hozzá. Megpróbálok mást tanulni, de nem tudom, hogy az mennyire fog menni...

Elég elkeseredett vagyok emiatt. Elmondanom sincs kinek, csak 1-2 barátnak mertem, szerencsére nem bántam meg, de rendszeresen a fejemhez vágják hogy nem akarok dolgozni, stb.

Ismeretlen vagy általam nem jónak ítélt emberek között nem tudok semmit.

Öngyilkosság lehetne egy lehetséges kiút de nem tehetem, mert tekintettel vagyok azokra akiknek fontos vagyok. Nem is önszántamból vagyok itt.

Reménykedem néha hogy jobb lesz, de ötletem sincs hogy mi lesz ebből. =(

2013. aug. 8. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyon bonyolult ez az egész ügy.Nekem már 5 éve nincs munkám,kezelésre járok és nem tudom mit kéne tanulni,hogy legyen munkám.
2013. aug. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!