Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Herbynek van valamilyen...

Herbynek van valamilyen mentális betegsége?

Figyelt kérdés

Szoktam nézni a videóját, szeretem a filozofikus gondolatait. De! itt van pl a mai kirohanása egy idióta nokedli miatt, ami valamilyen szinten érthető, de nagyon túlreagálta a dolgot.

( http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=18v..

+ a sok alkohol, mutatott valami nyugtatót is amire elvileg ráivott, traubi szodás alkesz sőrcucckombó stb.


Szerintem ő jó ember, de kicsit sajnálom/féltem vagy hogy fejezzem ki magam.


2013. máj. 11. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Figyi, én is begőzölnék, ha letáborozna egy idióta a házam elé...
2013. máj. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Biztos nem teljesen normális. A legszomorúbb meg hogy az embereknek egy ilyen kretén szereplésére van igénye...
2013. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Van rá igény, tényleg vannak arany gondolatai, nem egy Petőfi vagy Örkény, de inkább hörby mint győzike, éjjel nappal budapest, vagy a többi. Szerintem.

Nehéz gyerekkora volt, bezárva sorozatban ezt el is mondja, ezért is sajnálom őt, remélem nem esik szét a hülyék miatt.

2013. máj. 11. 18:49
 4/14 anonim ***** válasza:
59%

Én abszolút káros személynek tartom. Artikulálatlanul beszél hülye proli módon mondja el a dolgát, dől belőle a káromkodás, iszik, dohányzik, rohadt naplopó ember. Ezt nézik meg sokan, köztük gyerekek is, és akkor ez a jó fej ember? Aki követendő példa? De szerintem a visszamaradott fejével fel sem fogja ezt, csak néz mint hal az akváriumba hogy miért utálják ilyen sokan. Ha meg valaki "mélyen szántó" filizófikus videókat akar nézni, akkor nézze pl. Firát. (csak egy példát mondtam)

De még nem is zavarna annyira ez az ember, és nem nézném, de úton útfélen bele villognak a pofámba a videói, mikor mást megnézek videó ajánlásként. Pedig én marhára nem vagyok kíváncsi rá. Ez 2013 mikor ilyen gyp-s idiótákat sztárolnak...

2013. máj. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Én azt se tartom kizártnak hogy meg van rendezve. De amúgy ha igaz, tényleg nem értem miért nem megy ki és mondja meg neki jobb lenne ha hazamenne :)
2013. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
61%

Ha fóbiás, akkor ne celebkedjen, ne videókat csináljon, ne tegyen még rá egy lapáttal, hanem tényleg. Kezeltesse magát.

Mert ez egy kezelhető betegség, és azzal hogy valaki otthon döglik és magát videózza, még NEM gyógyul meg.

Ennyi, ha beteg, akkor kezeltesse magát.

2013. máj. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
67%
Nekem nem hozza be a videót, de ez az amikor valami gyerek állat az ajtaja előtt? Valami idióta 15 éves kisgyerektől összeszarta magát azt sunyiba levideózta meg kikiabált neki? Az biztos, hogy kajak szánalmas egy ember...
2013. máj. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam rajta, szerintem is csak megjátszotta. Volt már olyan videója hogy ilyen 14 éveseket beengedett, ott normális volt velük, de a videó végén ott is elmondta hogy ne menjen oda senki. Nem véletlen akkor csinált ilyet mikor se dia, a lánya nem volt otthon. Kíváncsi lennék hányan ment oda hívatlanul a videó elkészítése óta.
2013. máj. 14. 17:35
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

"Az biztos, hogy kajak szánalmas egy ember..."

...

"A legszomorúbb meg hogy az embereknek egy ilyen kretén szereplésére van igénye."

Egy mentális beteget szánalmasozni/lekreténezni jellemtelen dolog.

És hogy erre van igény... ...az élet nem csak a normálisról szól; vannak itt betegek, őrültek, halottak és bunkók.


"Én abszolút káros személynek tartom."

Nem tetszik, nem nézed.


"Artikulálatlanul beszél hülye proli módon mondja el a dolgát,"

Nem sok videóját láthattad. Sok videójában teljesen józanul beszél.


"iszik, dohányzik,"

Bohumil Hrabalt idézve: "Közép-Európában nem érdemes kijózanodni". És mostanság is milyen igaz ez!


"rohadt naplopó ember."

Van munkája: grafikusként dolgozik. A videózás csak hobby, keresetkiegészítés.


"Ezt nézik meg sokan, köztük gyerekek is, és akkor ez a jó fej ember? Aki követendő példa?"

Rejtő Jenő Piszkos Fred, a kapitánya követendő példa? Vagy a Karib-tenger kalózai című film Jack Sparrow kapitánya? Azok is isznak, káromkodnak, dohányoznak - mégis ők a pozitív főszereplők.


Nyisd már ki a szemed: a világ nem fekete és fehér, az alkoholista/mentálisan beteg sem feltétlenül rossz, csak pótcselekvésbe menekül a saját és a világ gondjai elől.


"Én azt se tartom kizártnak hogy meg van rendezve."

Nincs megrendezve. Tényleg vannak ilyen értetlen/éretlen szeretethiányos emberfélék - ha megkérik őket, hogy ne zaklassanak, képesek órákat várakozni imádottjuk ajtaja előtt. Még akkor is, ha ingerültebben elzavarják őket.

Hasonló a helyzet, mint egy rocksztár vagy szinész rajongójának esetében.


"Ha fóbiás, akkor ne celebkedjen, ne videókat csináljon"

Tehát egy beteg embert diszkrimálnál? Tán eutanáziát javasolnál neki? A nácik is hasonló elveket vallottak - meg is lett az eredménye...


"Volt már olyan videója hogy ilyen 14 éveseket beengedett, ott normális volt velük"

Az agorafóbia nem permanensen jelent tömegiszonyt. Van amikor jobb passzban van, van amikor rosszabban.


"Mert ez egy kezelhető betegség"

Némileg kezelhető, de nem gyógyítható.

A gyógyszereknek meg sajnos mellékhatásai vannak.

2013. máj. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Korrekt válasz. Herby az utolsó néhány videójában tisztázta ezt az egészet, szerintem jó úton halad.
2013. máj. 22. 20:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!