Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Asperger szindrómás lennék?

Asperger szindrómás lennék?

Figyelt kérdés
5 éves koromban tanultam meg beszélni. Kevés barátom van, és keveset beszélek. Gyakran nem nézek mások szemébe. Szeretek egyedül lenni. Magamba nem merek kimozdulni a házból. Minden osztályba kiközösítetek ahova jártam. L/19
2013. aug. 11. 13:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez nem asperger, hanem inkább depresszió.

Az Asperger inkább az amikor, az embert semmi nem érdekli a világon.

Persze ez is lehet egy alfaja.

2013. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

az aspergeresek a diagnózis felállítása előtt nem agyalnak magukon és a tüneteiken.

Ha téged ez érdekel, akkor nem vagy az.

2013. aug. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 ktk312 ***** válasza:

És ha önmagának teszi fel a kérdést? xd Tehát én a south park egyik része után, amikor az aspergert tárgyalták különböző formákban, akkor lettem figyelmes, hogy Stan élet érzése nagyon hasonló az enyémhez, ezért kerestem rá az asperger definíciójára és nem hiszem, hogy az lennék, csak gyanakodom.

Most gondolkodom szakemberben, mondja már meg mi "bajom" van.

2013. aug. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy emberekkel nehezen létesítek kapcsolatot, nem nagyon szeretek beszélni senkivel sem.
2013. aug. 11. 14:48
 5/8 anonim válasza:
0%
Kicsi az esélye, hogy asperger lenne, ha tudsz angolul akkor ezt nézd meg, szerintem magadra fogsz ismerni. :) http://www.youtube.com/watch?v=8hAc5LCkkqw Ebből pedig következik a kevés beszéd is, mivel kevés a barátod, valószínűleg keveset is vagy mások környezetében, nincs miről beszélni. Bárki más is ha csak egy helyben ülne egy idő után elfogyna a téma, kellenek események amiket meg lehet tárgyalni. Ha a videó tök idegen, akkor nem az amire gondoltam, csak egy felvetés volt, ennyi infóból számomra ez jön le leginkább, ugyanis számomra sem ismeretlen az amit írsz, és tudom hogy én nem vagyok asperger szindrómás. 21/F
2013. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amúgy mi érdekel, mivel töltöd a napjaid?
2013. aug. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia lesz ez inkább.
2013. nov. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kedves első, hülyeséget írtál. a depresszió egyik tünete az érdektelenség, és semmi köze az asperger szindrómához.


Kérdező, itt ennyiből senki nem tud válaszolni neked. Kérdezz egy pszichológust.

Mellesleg én is szeretek egyedül lenni, keveset beszélek, kiközösítettek minden osztályból. És én aspergeres vagyok, szóval nincs kizárva hogy te is. Bár öt évesen én már olvasni is tudtam.

2013. dec. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!