Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, mi van velem? Mit...

Mit tegyek, mi van velem? Mit tegyek a dühömmel?

Figyelt kérdés
2 évvel ezelőtt észrevettem, hogy bármijen kicsi dolgon is felidegeskedek,pl: az egyik osztálytársam lefröcskölt vízzel, én meg alig tudtam visszafogni magam, hogy ne vágjam a fejét a falnak, és ez időröl időre rosszab... nagyon nagy önuralmam van, de már alig bírom,multkor voltunk fürödni a barátomékkal,és odajött egy ismerősöm beszélgetni... beszélgettünk, aztán megkértem, hogy egy kicsit most szeretnénk 4 szem közt beszélgetni..., de nem akart elmenni, én megfogtam a fejét és elgezdtem belefojtani a vízbe, de szerencsére,észhez tértem, és abbahagytam...,Mi történik velem??? A násik meg hogy olyanokrol képzelődök hogy falhozvágom valakinek a fejét vagy megverem, vagy hogy letépem az arcárol a bőrt... Segítsetek, mert már nem sokáig birom leplezni 14/f

2013. aug. 11. 17:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdvözöllek.

2*15mg Abilify

1*60mg Cymbalta

3*2mg Rivotril.


Nekem is ugyanúgy kezdődött, mint neked, a szüleim elsőnek természetgyógyászokhoz, hoeopatákhot, pszichológusokhoz vittek. Majd egyszer kórházba kerültem. Az orvos a szüleimet leszidta, hogy mi az, hogy nem vittek el orvoshoz ezzel...


18F (tünetmentes vagyok )

2013. aug. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi l, megprobálkozok majd, de attól elmehetek pszichologushoz nem?
2013. aug. 11. 18:12
 3/7 anonim ***** válasza:

A kamaszkorra jellemzőek a dührohamok - főleg fiúknál -, de nálad ez mintha kissé komolyabb lenne.

Nem történt veled valami mostanában, vagy régebben, amit nem tudtál feldolgozni? Kiskori rossz emlékek?

El kéne mondanod a szüleidnek. És fordulj orvoshoz.

2013. aug. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Voltunk egy pszichologusnál vizsgálni, hogy van e lelki gondom az végett, hogy az anyum 2x vaállt de azt mondta hogy normálisan jol viselem... de akkor még nem volt ennyire
2013. aug. 11. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Újra el kéne menni. Azóta változhattak a dolgok, és ezek szerint változtak is...
2013. aug. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Igen már beszéltünk róla hogy elszeretnék menni, megyek is a köv héten, mert minden egyes roham rosszabb érzés és nem tok mit tenni, mert nem üthetek meg valakit, meg probállok akkor is ésszerű lenni, köszi a válaszokat :)

.

2013. aug. 11. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
sport sport sport! könyvek ...szóval olvass!!! és sport
2013. szept. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!