Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi van velem? Nem vagyok...

Mi van velem? Nem vagyok normalis ugye

Figyelt kérdés

14 eves vagyok, sose ereztem meg fiu irant igazi szerelmet. Viszont idosebb noknel (20-30 eves korosztaly) nemtudom..van valami ami nem normalis. Neha jon egy ilyen no es, ha kedves, megerto velem akkor elkezdek 'rajongani' erte es olyan, mintha szerelem lenne. De pl. Egyutt elni vele vagy megcsokolni nem tudnam. Egyszeruen azt akarom, hogy nagyon jo/legjobb baratnom legyen. Sokszor nezem a facebookjat, ha irok neki tobbszor atolvasom, hogy ne irjak hulyeseget, szeretek vele beszelni, megbizok benne, ha talalkozunk mindig ideges vagyok, hogy megfeleljek neki es ne nezzen idegesito kislanynak. Sokat nezem a kepeit, de nem azert, hogy bejon, hanem inkabb azert, mert olyan akarok lenni, mint o. Sokat gondolok ra. De csokolozni meg kesobb egyuttelni ugy erzem, hogy csak fiuval tudnek. Most akkor nem vagyok normalis? Vagy mi ez? Ugye nem vagyok leszbikus?

14L


2013. aug. 3. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy leszbikus lennél..Csak csodálod, felnézel rá, példaképed. Lehet, anyapótlót keresel benne.

Normális vagy!! 14 évesen keresed az utadat, és ha jó vele beszélgetni, akkor normális, hogy keresed a társaságát.

Ne görcsölj rajta, ha jó fej, akkor megérti (emlékszik) a saját 14 éves korára, kétségeire.

2013. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igaza van az 1-nek. Ne aggódj, teljesen normális vagy :-)
2013. aug. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha szexuálisan nem vonz, akkor nem vagy leszbikus. lehet azonos nemű embert is nagyon szeretni ezer más okból.


szerintem a lényeg, hogy ne félj. várj és adj lehetőséget magadnak, hogy kiderüljön, hogy ki is vagy te. és van olyan ember is, aki egész életében nem lesz szerelmes és vele sincs semmi gond. akkor is megfogja találni a kapcsolatai és a helyét. szóval szépen hagyd, hogy történjen veled aminek történni kell.

2013. aug. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!