Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mitől van az, hogy minél...

Mitől van az, hogy minél jobban próbálok kijönni a motiválatlanságból és a depresszióból, annyival mélyebbre süllyedek lelkileg?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok és egyre jobban küzdök ezzel. Próbálok tenni ellene, de egyre csak rosszabb lesz és már az öngyilkosság felé terelődnek a gondolataim. Egyszerűen nem tudom, hogy tudnék kijönni ebből. Most úgy érzem, bármin is változtatnék az életemben ugyanezekkel a problémákkal küzdenék akkor is.

2013. aug. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincsenek céljaid, így értelmetlennek éled meg az életed.
2013. aug. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Voltak/vannak, de igazából már az sem okoz örömöt, végigszenvedem azt az időt, amivel elérem, de nem lesz jobb tőle.
2013. aug. 11. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 43 éves vagyok és most jöttem ki Angliába, dolgozni, hogy kihozhassam a családomat pár év múlva.


Ehhez az kellett, hogy legyen egy feleségem és legyenek gyermekeim, aztán meg el kellett mindent veszítenem minden anyagi javamat egy hosszú szívbetegség miatt és mindeközben nevelni és eltartani a családomat. Nem kívánom ezt senkinek, de az első lépés nagyon fontos!


Szóval az az első, hogy legyen egy csaj az életedben, aztán majd jönnek a célok úgy, hogy soha nem fognak megszűnni. Legalább annyit csinálj meg, hogy kicsit kedvesebb leszel a lányokkal, kicsit "körbeudvarlod" őket, hátha valamelyiknek tetszel. Szerezz egy nőt és minden meg fog változni!

2013. aug. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha már felmerült az öngyilkosság gondolata, menj el minél előbb szakemberhez, mert ez már tényleg az a pont, ahonnan egyedül nagyon nagyon nehéz, vagy lehetetlen egyedül visszatalálni.


Első körben célozz meg egy pszichológust és ha ő súlyosnak ítéli meg a helyzetedet tovább küldhet pszichiáterhez is. Hidd el, hogy elég jól gyógyítható a betegséged!

2013. aug. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne egyszerű pszichológust, hanem kiképzett pszichoterapeutát keressél, hogy elkerüld a csalódást.
2013. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!