Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történik velem? Pánikbeteg...

Mi történik velem? Pánikbeteg vagyok? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Szerencsére nem túl gyakran, de előfordul, hogy rám tör egy borzalmas érzés. Olyan, mintha egy párhuzamos univerzumba kerülnék, nem tudom megmondani, hogy mi szörnyű, vagy miért, csak azt érzem,hogy minden elviselhetetlenül szörnyű. Félek, de nem tudom, hogy pontosan mitől. Van amikor olyan, mintha Bd is lázasodnék, az arcom meg olyan pirossá válik, mintha leégtem volna. Minden... sötét, elviselhetetlen, kilátástalan. Semmi másra nem tudok figyelni. Nem akarok meghalni olyankor, sőt, kifejezetten félek a haláltól. Azért írtam, hogy olyan, mintha egy párhuzamos univerzumban lennék, mert minden másnak, teljesen irreálisnak tűnik. Néha csak sikítanék, elfutnék, de általában a szobámban maradok és megvárom amíg elmúlik. Mi bajom lehet ilyenkor? L/19
2013. aug. 11. 20:21
 1/5 anonim válasza:
pszichiáter. Még ma.
2013. aug. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ehhez szakember kell, ne ijedj meg, ehhez ez kell, keress fel egyet mielőtt rosszabb lesz! Utána megmondják mi bajod van és minden rendben lesz!
2013. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, annak köze sincs a pánikbetegséghez. Ezzel nem állítom, hogy a pszichiátriához sincs. Lehet, hogy ezeket a tüneteket testi eltérés okozza. Ezt nem ártana kivizsgáltatni. Ehhez viszont a háziorvos kell. Ha nem találnak semmit, mehetsz a pszichiáterhez.
2013. aug. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ezek pánikrohamok nagy valószínűséggel! Menj el a háziorvoshoz és kérj beutalót kivizsgálásra! Addig pedig napi 3-5 csésze citromfűtea jót fog tenni.
2013. aug. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Járok pszichológushoz és ő azt mondta, hogy semmi komolyabb bajom nincs, csak szorongó vagyok. Köszi a válaszokat.:)
2013. aug. 13. 05:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!