Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg vagyok! A nehezén...

Wys191 kérdése:

Pánikbeteg vagyok! A nehezén már átestem (halálfélelem, agorofóbia, rohamok stb. ), viszont némi szorongás megmaradt. Folyton van valami bajom és minden erre vezethető vissza. Mit tegyek hogy ennek is vége legyen?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok pánikbeteg. Mondhatni a betegség 80%-án tl vagyok gyógyszerek meg pszichológusok nélkül! :) De maradt 20% ami szorongásból és különböző rosszullétekből áll.

Pl.: Egy időszakban az állkapcsom görcsölt folyamatosan először aggódtam , állandóan mentem a dokihoz (aki persze leszarta és azt mondta hogy ez azért van mert pánikbeteg vagyok és viseljem el -.-) egy ideig még szenvedtem vele aztán elkezdett nem érdekelni a dolog (belefáradtam) és elmúlt. Viszont jelenleg szédülök már vagy 3 hete ... hasonló a szitu csak ez már akadályoz a munkámban! Próbálom kontrollálni magam de szeretnék már ezen az egészen túl lenni! Aki átélt hasonlókat kérném segítségüket! :) L/20



2013. júl. 25. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Kicsit egyszerűnek tűnik a magadkezelte pánikbetegség. Csak azt nem értem, ha a nagyját legyőzted, akkor ezeket az apróságokat minek vitted al a doktorhoz? És ő honnan tudja, hogy pánikbeteg vagy? Azért gratulálok ehhez is.
2013. júl. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Mindenféle vizsgálatnak alávetettek de soha semmi szervi bajom nem volt, innen gondolták hogy ez pánikbetegség lehet aztán a tünetek alapján ez be is bizonyosodott:( A történetem nem ilyen egyszerű csak az évek alatt ideáig jutottam... Az igazság az hogy vannak olyan időszakok amikor teljesen tünetmentes vagyok , viszont amikor rám tör hirtelen egy pánikroham még mindig nagyot tudok csalódni hogy még mindig nincs vége így újra és újra megpróbálok segítséget kérni az orvosoktól .. ami persze felesleges hisz nem tudnak velem mit csinálni max gyógyszert írnak de nekem az nem segítség!
2013. júl. 26. 20:18
 3/3 Szandzsa válasza:

Szia!


Sajnos én is hasonló cipőben járok, most tartok annál a szakasznál, hogy halálfélelmem van, és folyamatosan azt gondolom, hogy agydaganatom van...orvostól orvosig járok, és hiába próbál a környezetem meggyőzni, hogy nincs nekem semmi bajom, egyszerűen nem hiszem el:(


Elég nyomasztó ez a helyzet...főleg, hogy tudom, hogy a környezetemben élők életét is megnehezítem:(

2013. okt. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!