Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pánikbeteg, depressziós...

Pánikbeteg, depressziós emberek, kérhetnék segítséget?

Figyelt kérdés
Már 2 éve pánikbeteg vagyok,nem találok barátokat ez miatt és ha találok is akkor kihasználnak.Nincs egy őszinte barátom se akivel tudnék beszélgetni,járok pszichológushoz,de nem merek már kimozdulni a lakásból,mert félek,hogy valami történni fog ebben a melegben.Szeretnék hasonló emberekkel beszélgetni,mert ők tudják milyen helyzetben vagyok.Különös képen csak kiszeretném magamból beszélni a dolgokat.Minden egyes nap pánikrohamom van.A szüleimben nem bízhatok,mert hülyének tartanak. Nem tudom jó ötlet-e,de megpróbálhatnék beszélgetni hasonló helyzetű emberekkel?

2013. aug. 5. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, nagyon jó ötlet. Itt is beszélgethetsz, de csak általában. Viszont ha feliratkozol a www.bura.hu fórumra, ott hasonló betegeket találsz, akik vagy most kezdik a kilábalást, vagy már jó részük túljutott rajta. Elsőkézböl értesülhetsz a gyógyszerek hatásáról, olvashatod a hasonlók történetét. Szívesen segítenek is. A végére meg te lehetsz a segítő. Sok sikert. Én 2 évig voltam fórum tag.
2013. aug. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 homo ludensz ***** válasza:
Tegnap 40fok volt és aug.8.ára 11 órára kaptam időpontot a pszichológustól. Nem töprengtem lezuhanyoztam, fogtam a kis tarisznyámat benne két pofa víz és elindultam a buszmegállóba. Sem ő és főleg én nem csalódtam magamban.Ő is be van táblázva annyi az ilyen kibeszélős páciens s ha alulértékelem a teljesítményemet felborítom az ő ütemezését.Visszafelé a téren a hőmérő 45-őn állt.
2013. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 homo ludensz ***** válasza:
Az utoljára hozzászóló vagyok kérlek ha úgy véled van mondanivalód a betegségeddel kapcsolatban írd meg privátban.szia.
2013. aug. 9. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=XELxRMUxLHY Ezt hallgasd amikor csak tudod!Nagyon jó,nyugtató zene.
2013. aug. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Figyelj rám! A legfontosabb, hogy ne foglalkozz vele egy akármilyen nehéz az első 1 hónap nagyon nehéz lesz de szerintem csak így sikerület, ha jön egy pánikroham mond el magadnak hogy ez csak egy roham és valójában semmi bajod(mert tényleg nincs).Amint elkezdenél vele foglalkozni tereld el a gonolatod és nyugtasd meg magad! kb 2-3 hónap után semmi bajod nem lesz.Jah igen, és ajánlom a citromfű teát.

Remélem segítettem /egy gyógyult pánikbeteg/

2013. aug. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2013. aug. 30. 09:44
 7/8 Avikam válasza:
szia meggyógyúltál azóta?
2014. máj. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia!Egy kicsit komolyabb gondjaim is lettek :(
2014. máj. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!