Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kéne tennem?

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

Nos , mindig is nagy álmodozó , gondolkodó , kérdező voltam , de úgy értem , hogy most kvázi ez visz a sírba . NAGYON-NAGYON sokat tanulmányoztam a nemzetszocializmust , az emberi anatómiát , az antropológiát (hogy ki tudjam ismerni az embereket) . Mindig a lexikonokhoz , könyvekhez nyúltam , ha nem éreztem jól magam , mert tudtam , hogy ők nem bántanak (bocs az antropomorfizálásért) . Most azonban egyre inkább azt veszem észre , hogy ahogy az elmém erősödik , úgy épülök le fizikailag . Törékeny , gyenge és általában falfehér vagyok annak ellenére , hogy azért vagyok a napon , kvázi halvány árnyéka vagyok régi önmagamnak . Sokat mondok beszédet , és ott valahogy mindig energikusnak , élettel telinek látszom , és akkor én is ezt érzem . A szokásos görnyedt , fáradékony, törékeny nyomitól eltérően , egyenes háttal , pirospozsgás arccal , gyöngyöző homlokkal állok ott , csillogó szemekkel . Azokban az időkben úgymond visszatér belém az élet . Aztán rájöttem , hogy meleg vagyok , ami nagyon-nagyon sokat ártott az akkori az akkori formámnak . Semmi a mostanihoz képest . Egyfolytában tanulok , 5-10 lépés után kifáradok , lihegek . 2 kg megemelése után már lihegve , izzadtan vonulok vissza , hogy folytassam a tanulást . Semmit nem vagyok hajlandó általános , csak tudományos szemszögből nézni . A régi extrovertált énemből lett egy remete , hipochonder , megérthetetlen "izé" ! Senki társaságát nem keresem , ha valaki mégis eléri hogy egy-két szón kívül többet mondja, akkor azzal többnyire ordibálok , mint egy elmebeteg ! Aztán nagyon kimerülök , olyankor a járás is nehezemre esik , az ájulás könyékez (az egész családban egyedül nekem jó a vérnyomásom) . Olyankor egy szó kell , ami nem tetszik , és egy "démon bújik elő belőlem" . Egy kegyetlen , brutális , szadista vadállat !! Ezt anyám egy felvétele mutatta meg , amikor apámnak mondtam egy 10 perces kis beszédet , és olyanokat vágtam hozzá , hogy majdnem elkezdett sírni , elvigyorodtam . Aztán , amikor észrevettem , hogy anyám kamerázik vele kezdtem el ugyanezt . Aztán még viszonylag tartom magam , míg beérek a szobámba , ott viszont többnyire rögtön aludnom kell a kimerültségtől ... Nem tudom mit kéne tennem , mi lesz így belőlem ? Az érdekes , hogy amit anyám felvett pl. arra egyáltalán nem emlékszem . Egyszerűen kiesett .

13/f :(



2013. aug. 11. 23:44
 1/9 anonim válasza:
Sportolj.Mozdulj ki.Lóf+*t vagy meleg.
2013. aug. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A 13 éves korodba sokminden belefér, de én anyád helyébe Pszichiáterhez vinnélek
2013. aug. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hmmm ... Nem is rossz ötlet !
2013. aug. 12. 17:43
 4/9 anonim válasza:
nem kéne ilyen sokat stresszelned. kezdj el meditálni, vagy hallgass nyugtató zenéket, járj ki sétálni. az hogy nem emlékszel rá, szerintem amiatt van, mert nem is vagy tudatában,csak kimondtad. vagy skizofrén vagy, de tuti nem. 13 évesen ne akard elcseszni az életed.
2013. aug. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A skizofréniára én is gondoltam ... És azért is fura , hogy nem emlékszem , mert nem szokásom elfelejteni semmit ... Nagyon ritkán ... De azt hiszem , hogy ebből pszichiáter lesz ! Nincs abból semmi :) Abból meg főleg nem , hogy beteg vagyok , és s segítségre van szükségem ...
2013. aug. 14. 09:44
 6/9 A kérdező kommentje:

Most kicsit jobb :)

Nem sokkal, de a pszichológus megtette a hatását! Aztán lemérték az IQ-mat... 192 :o :))))))) ^^

2013. szept. 14. 21:20
 7/9 A kérdező kommentje:
Azt mondták, ha ügyes leszek, nagyon-nagyon sokra vihetem, bár ezt eddig is tudtam :D
2013. szept. 14. 21:21
 8/9 A kérdező kommentje:
De az IQ-teszt, a pszichológus, a család támogatása meghozta az életkedvem, most tökre happy vagyok :)))
2013. szept. 14. 21:26
 9/9 A kérdező kommentje:

192, de xDDD

Most olvasom vissza.

Csak 162 :D

2013. szept. 14. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!