Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre szorulna?

Segítségre szorulna?

Figyelt kérdés

Van ennek a betegségnek neve?

Utcán a sötétben fél, hogy leszúrják. Nem mer bizonyos szobrok közelében tartózkodni, mivel azoktól is nagyon fél. Nem mer egyedül bemenni a hálószobába, miután hazaértünk, nehogy ott legyen valaki, és nekem kell előre menni.

Stb...


2013. aug. 12. 10:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Paranoia azt hiszem
2013. aug. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez nem betegség, ezek paranoid tünetek. És ha durvul, vagy más is van mellé, vagy ellehetetleníti az életét, akkor érdemes pszichiáterhez menni.

Attól függ hány éves az illető, kamaszkorba ezek beleférek.

2013. aug. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
ez veled történik? Nem kell elmondanod ha nem akarod, megértem. Ez paranoia. Ha sokáig nem múlik el vagy erősödik érdemes elmenni pszihológushoz. Az egyik osztálytársam is paranoiás volt. Előttem lévő padbannült és mikor megböktem hogy lérdezzek tőle valamit elkezdett sikitozni és elkapta a kezemet és jól kicsavarta. El is vitte az anyja dilidokihoz. Meg állandóan ki akart szökni az óráról és
2013. aug. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!