Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen könyvek vannak a...

Milyen könyvek vannak a skizofréniáról?

Figyelt kérdés
A skizofréniáról szeretnék szakdolgozatot írni. Még nem döntöttem el, hogy ezen belül pontosan milyen témában. Ezért mindenféle könyv érdekel, amit majd esetleg felhasználhatok az íráshoz. De még nem sokat találtam, ezért szeretnék segítséget kérni.

2013. aug. 14. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Segítene az irodalomkutatás tantárgy, meg az iskola könyvtárosa.
2013. aug. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bárzsing ***** válasza:

Lehet, hogy a témavezető/konzulens többet tudna segíteni, mint a gyik közösség.

Én pl. csak ennyit: [link]

2013. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bár nem könyv, de a google scholaron biztos találsz skizofréniával kapcsolatos tudományos cikkeket. mondjuk felsőfokú angoltudás elengedhetetlen hozzájuk, de az biztos, hogy forrásnak jók.
2013. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
(jaj bocs, most látom csak, hogy a 2. válaszoló is ezt írta :D mindegy, +1 pont tőlem is a g.s.-ra)
2013. aug. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat!


Sajnos nálunk nincs irodalomkutatás tantárgy. Pedig hasznos lenne. Az iskolai könyvtárnak már megnéztem a honlapját. Találtam 1-2 könyvet, de majd azért beszélek még a könyvtáros nővel is, hátha tud még nekem könyveket ajánlani.


A konzulensemmel mindenképp beszélni fogok, fogok tőle segítséget kérni. Csak még nincs konzulensem, majd ezután kell még megkérnünk valakit. Csak én már kicsit elkezdtem előre kutakodni, hogy később nehogy minden összecsapjon a fejem fölött.


Ez a google scholar jónak tűnik! Sajnos nem tudok angolul, csak németül, de ha megkérek valakit, hogy fordítson le nekem néhány dolgot, akkor hasznát vehetem. Még lehet rá szükség. Köszönöm szépen!


Ha valaki ismer még valami jó forrást, vagy könyvet, akkor megírhatja :)

2013. aug. 16. 20:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!