Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van rajtam kívül van olyan...

Van rajtam kívül van olyan lány/nő az oldalon, aki az miatt hogy leszbikus, utálja saját magát?

Figyelt kérdés
Évek óta azzal próbálom erről az egészről elterelni a figyelmem, hogy éheztetem magam, néha kihányom amit ettem/ittam, és nem tudom abbahagyni saját magam vagdosását. Ez a harmadik olyan eset, hogy a meglévő sebek felett megint véresre vágtam a bőrömet. Utolsó alkalom után 5 napig bírtam, de azt is alig. Egyfolytában úgy érzem kövér vagyok és utálom ahogy kinézek, közben fogyok - ezzel tudom csak elérni azt, hogy ne gondoljak a nőkre. Nem akarok leszbikus lenni és sosem akartam, pedig már régóta féltem tőle, hogy az vagyok. Mindig indokokat keresek, hogy én miért nem lehetek az. Nem tudom, hogy mit csináljak, a kezeim már nagyon rondák és fájnak, vágás után 2 órával újra elkezdtek vérezni és még az előzőek sem gyógyultak meg. :( Abban reménykedek, ha megint nagyon lefogyok, nem lesznek szexuális érzéseim az miatt, hogy a testemnek lesz más dolga is, pl. hogy életben tartson és ne olyan 'plusz' dolgokkal foglalkozzon, mint vonzalom, hormonok, menstruáció, stb...

2013. aug. 21. 19:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Sürgősen keress fel egy pszichológust.
2013. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A kettő egyáltalán nem függ össze.

Nem attól lettél leszbikus, mert utálod magad. És akkor is leszbikus maradsz, ha bántod magad.

Ez egy olyan dolog, ami valakiben kialakul, valakiben pedig nem. És ha kialakult, akkor az nem fog elmúlni.

De egy tanácsot tudok adni, hogy sürgősen keress fel egy nagyon jó pszichológust, aki segíteni tud abban, hogy elfogadd magad olyannak, amilyen vagy.

2013. aug. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
bi vagyok, nem leszbikus és nekem ez nem okoz problémát...viszont voltam már más okból depressziós, utólag jöttem rá, hogy jobb lett volna pszichológus segítségét kérni...neked sokkal komolyabb az állapotod, ha jót akarsz magadnak, akkor kérsz orvosi segítséget!
2013. aug. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

Én is csak azt tudom mondani, amit a többiek.


Nem fog elmúlni a leszbikusságod semmi miatt, bármit is teszel. Maximum kínzod magad és ez egy jó kifogás rá, hogy miért csinálod. Gondolom élvezed a vagdosást is.


De tudod, soha nem leszel boldog, ha nem fogadod el magad úgy, ahogy vagy.

2013. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

#4 Ezelőtt már válaszoltál másik kérdésemre is. Ott is ugyanilyen...'kedves' voltál. - Igen, eltaláltad. Élvezem a vagdosást! Azért csinálom, mert jó érzés abban a pillanatban, az adrenalin miatt. Szerintem amég nem tudod ez milyen, ne ítélkezz mások felett! Örülök neki, hogy neked olyan könnyű minden.


#Előzőeknek: sajnos nincs pénzem pszichológusra, és gondolom a jobbakat meg főleg nem tudnám megfizetni. :(

2013. aug. 21. 20:03
 6/17 anonim ***** válasza:
tb pszichológus is van
2013. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Nekem is szükségem volt pszichológus segítségére más okból, ami nagyon sokat segített és TB alapon jártam kórházba. Nem kellett érte fizetnem.

2013. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

Igen, kedves vagyok és őszinte. Ha nem tetszik az igazság, akkor ne tegyél fel ilyen kérdéseket és nem fogod megkapni.


Igenis problémáid vannak, sőt, elég komolyak.


Mi az, hogy nem tudom milyen? A vagdosás? Azt tényleg nem tudom, hogy milyen, mert nem vagyok öncsonkító hajlamú. Viszont én magam is leszbikus vagyok, csak veled ellentétben sosem esett nehezemre elfogadni azt, hogy ki is vagyok. Ez nem egy döntés, hogy ha nem tetszik, akkor holnapról hetero leszel. Egész életedben leszbikus maradsz, akár tetszik, akár nem.


Az már a te döntésed, hogy az öncsonkítással és szenvedéssel tervezed-e leélni a hátralévő életed vagy pedig egy lánnyal, aki viszont szeret téged.

2013. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nagy a világ nyomása, sokan csak "hulladéknak" tartják a homoszexuálisokat. Viszont vannak köztük olyanok, akik nem tartják magukat annak. És a gyűlölködők fejre állhatnak, ez akkor sem fog változni. A gondolataid a tieid és teremthetsz magadnak egy nyugalom szigetet, amit tűzzel vassal sem lehet lerombolni.


Hadd meséljek el egy kalandot: évente többször is megrendezésre kerül egy nagyon színes rendezvény, az animecon. Ezen sokan jelmezben jelennek, meg. Harmincon felüliek is, pusztán azért, mert jó móka. Én mindig nagyon visszahúzódó voltam és sosem mertem semmi kirívót tenni, mert jaj mi lesz, ha megszólnak. De az animéket imádom, és a barátnőim rávettek, hogy nehogymár szatyorban vigyem a jelmezt, és a Petőfi Csarnok vécéjében szenvedjem magamra, hanem otthon öltözzek be, ahogy ők is, és vonuljunk végig Pesten jelmezben. Van aki nem vette ezt poénnak és szörnyülködött, és akkor? Nem szakadt ránk az ég attól, hogy morgott mögöttünk pár néni a villamoson. Sosem voltam még olyan felszabadult, mint akkor.


Neked is fel kell szabadulnod az ilyen ostoba korlátok alól. Nem azt mondom, hogy a nyílt utcán szexelj egy másik lánnyal, de igenis vállald fel, hogy leszbikus vagy. Ha segít, találkozz más homoszexuális emberekkel. Talán köztük jobban elfogadod magad. És szarj az intoleráns, szörnyülködő, pletykás világra.

2013. aug. 22. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

engem se hozott zavarba soha, hogy leszbikus vagyok

nincs értelme ezért utálnod magad

az élet szép, nekünk is a heteroknak is a biknek is....és igen, keress fel egy tb pszichológust, sokszor sokkal jobbak, mint a híres nagynevű dokik!

elpazarlod az éveidet amiket jó élményekkel tölthetnél meg...

hány éves vagy egyébként? barátiad nincsenek? családban senkivel nem tudsz erről beszélni?

2013. aug. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!