Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azt hiszem, szükségem lenne...

Azt hiszem, szükségem lenne egy pszichológusra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Évek óta depresszióval küzdöm,az évek alatt folyamatosan romlik,teljesen bezárkóztam. Az újdonság,hogy folyton ingerült vagyok,vagy sírásrohamok törnek rám,és már nem tudom ezeket kontrollálni,legutóbb a buszállomáson kapott el,mindenki ott nézett,de nem érdekelt. Egyre többet gondolok arra,hogy öngyilkos leszek,csak még ehhez is gyáva vagyok.


Az elmúlt pár évben annyi sok rossz és fájdalmas dolog ért,hogy teljesen tönkre mentem idegileg,és már kezdek fizikailag is. A halálon kívül már nem találok más kiutat

ebből.


Magányos vagyok,egyedül nem tudok talpra állni,és utolsó mentsvárként szeretnék pszichológushoz fordulni,ilyenkor mi a teendő?


Segítsetek!


egy lelkileg összezuhant 21/L


2013. aug. 24. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Keress fel egy pszichológust.

Az SZTK-s kórházban ingyenes. Nem kell érte fizetni. Ha esetleg kell beutaló, azt meg kérhetsz a háziorvostól.

2013. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
szia. én ugyan nem pszichológus vagyok, hanem szociális munkás, de ha gondolod, akkor tudunk beszélni. skype, mikrofon, ilyenek
2013. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább kicsit tegyél magadért. Beszélgess az előttem íróval, és keresd fel a háziorvosodat. Tudod: ha nyerni akarsz, legalább egy lottót vegyél...
2013. aug. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindhárom hasznos választ.


Kaptam egy privát üzenetet,azt mondták írjak a helyi

családsegítőnek,és ott van pszichológus szolgáltatás

tb támogatással,így nekik írtam egy e-mailt,meg

elmentem kicsit sétálni fejszellőztetésként.

2013. aug. 24. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!