Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan ne őrüljek bele a...

Hogyan ne őrüljek bele a párkapcsolatom elvesztésébe?

Figyelt kérdés

Nagyon hosszú és szép kapcsolat volt a párommal (énF) és tegnap elköltözött vissza az anyjához. Nem voltak viharok, veszekedések csak kihűltünk. Én mindent elkövettem az utóbbi pár hónapban, ő viszont csak ezt látta megoldásnak. Azt mondta nem utál, nem akar megbántani, de nem érez semmit. Nincs másik pasi sem a dologban, legalábbi 99%, mert ismerek olyan kollégáit, akik őszintén elmondták volna és annyira ő is van őszinte, hogy nem sunnyogna.

A baj csak az, hogy nem közösen döntöttünk így, csak ő. Nem kergetek hiú ábrándokat az ilyen visszaszerzésekkel, meg bevonzásokkal. Inkább gyakorlatias megoldást keresek arra, hogy tényleg ne pusztuljak bele a bánatba, hogy ne tegyem tönkre magam a sok xanax-pia kombóval.


2013. aug. 26. 03:06
 1/4 colos193 válasza:
0%
Ugorj ki az ablakon, de most komolyan a nők olyanok mint a 4-6 os villamos, egyik elmegy jön egy másik helyettük, míg végül meg nem találod az igazit, vagy mégsem...
2013. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Nézegesd az összes szembejövő csajt. A legtöbbjük közömbös lesz, de talán lesz egy-kettő, aki megfog.
2013. aug. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt! Találkozz barátokkal, beszélgess valakivel, sírj, tombold ki magad, menj el sétálni vagy sportolni! Foglald el magad valamivel. A csajozást ne nagyon erőltesd most, csak ha már sikerült az előzőt elfelejtened.
2013. aug. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ja, ez a négyeshatosvillamos effekt nyilván az olyan emberek fejéből pattan ki, akiknek a nő csak egy szextárgy. Sajnálom, nekem az életem része volt ő, a másik felem. Ez meg nem egyszerű, de azért köszönöm a tanácsokat. (Végülis ki hogy él, úgy ítél)
2013. aug. 26. 23:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!