Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi az esélyem enyhe...

Mennyi az esélyem enyhe Autizmusom ellenére lehessen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés
Elegem van a tudok arról mindenkinek van párkapcsolata csak nekem nincsen, se állásom se baráti köröm sem jobb anyagi helyzetem nincsen. Attól 40 éves korom előtt soha nem lesz párkapcsolatom de még 40 éves korom felett sem.

#párkapcsolat #keresés #enyhe autizmussal.
2013. ápr. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Hát ez egy elég érdekes kérdés! Mivel esély mindenre van!

Arra is, hogy meg nyerd az ötös lottót. Csak venni kell szelvényt. Ha párkapcsolatot szeretnél akkor el kell hinned, hogy neked is lehet és dolgozni rajta! Értem ezt az alatt, hogy nem negatívan hozzá állni, hogy nekem nem lesz.. Ha te nem hiszed el, hogy lehet szebb az életed más miért hinné el?!

2013. ápr. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, nincs enyhe autizmusom, sem más betegségem, mégsem volt még párkapcsolatom...

És az ismeretségi körömben nagyon sok ilyen ember van. Kb. 90%-ban vagy 15 évesen már megvolt az első szexuális kapcsolatuk vagy 20-28 évesen sem volt még párkapcsolata sem.

2013. ápr. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Nem hiszem hogy a gyenge autizmusod miatt lenne, gondolom nem úgy kezdesz hogy "szia, gyenge autizmusom van". Én 20 éves vagyok, még senkim sem volt..
2013. ápr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Járjál hozzád hasonlóak közösségébe. Biztos van ilyen is. És ne hagyd magad elveszni.
2013. ápr. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!