Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mitől lehet? Mai napig nem...

Ez mitől lehet? Mai napig nem találtam rá választ.

Figyelt kérdés

18 éves vagyok. helyesírásért bocsi, külföldi vagyok.


Röviden :


Kb 11-12 éves lehettem. Reggel 6-kor felébredtem nagyon fáradt voltam. Próbáltam vissza aludni. Felnéztem és olyan füstszerű halott fejet láttam ami elkezdett nyalogatni. Tudom , hogy viccesen hangzik. Akkoriban nagyon félős voltam. Nagymamám vallásos és rengeteget beszélt a démonokról meg az ördögről. Esténként rettegtem.


De ez csak 1x fordult velem elő azóta soha. Annyit mondanák magamról , hogy osztály egyik legjobb tanulója vagyok szóval agyammal nincs gáz.


De mi lehetett ez a jelenség ? Szimpla gyermeki képzelődés? vagy valami skizofrén megnyilvánulás ?


2013. aug. 26. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:

amennyiben ez csak egyszer fordult elő, akkor én nem tulajdonítanék neki nagy jelentőséget

a démonos, ördögös "mesék" is biztos belejátszottak, rettegtél, tehát a lelkedet foglalkoztatta a dolog

akár az is lehet, hogy mindez még félálomban történt, csak már másképp emlékszel, esetleg annyira valósnak tűnt, hogy így is maradt meg a kép a fejedben

ettől még nem vagy skizo

2013. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bárzsing ***** válasza:
Hypnagog hallucináció lehetett, ami normális, az alvás-ébrenlét határán jelentkezik.
2013. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

akkor ez megmagyarázza azt is , hogy : anyu bejött a szobában és mégis emlékszek rá amiket mondott. de én mégis álomban voltam :)


köszi szépen :)

2013. aug. 26. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!