Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy legyen önbizalmam, ha...

Hogy legyen önbizalmam, ha nincsnek értékeim?

Figyelt kérdés
A csajozáshoz önbizalom kell,ez köztudott.Azonban az önbizalom az értékek felismeréséből jön,melyek nekem nincsenek. Az élet egy pókerjátszma,Isten az osztó,és én egy darab ászt sem kaptam.:S
2013. aug. 28. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
De a szöveged legalább jó. :) Máris van egy értékes tulajdonságod! :D
2013. aug. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólóhoz! :D Miért nem használod a szövegedet erre? Mellesleg nincs olyan ember akinek ne lennének értékei. Még annak is aki nem fullos pasi, de belsőleg egyedi.
2013. aug. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nincs jó szövegem,csak néha kipattannak a fejemből,mint Athéné Zeusz fejéből. Lám,mit tesz a sok kesergés:)
2013. aug. 28. 14:13
 4/6 anonim válasza:
100%
Mindenkinek vannak értékei. Neked is vannak. Az önbizalomhiány nem abból adódik, hogy úgy gondolod nincsenek értékeid. Valószínűleg nem kaptál az életben elég elismerést, bátorítást. Hidd el magadról, hogy nem vagy kevesebb másoknál.
2013. aug. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
önbizalom nélkül is lehet ismerkedni. nem lehet, hogy inkább az tart vissza, hogy félsz az esetleges fura, kínos helyzetektől, vagy a visszautasítástól?
2013. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalom a pozitiv tapasztalatokból jön,abból,hogy kis lépésekben megteszed azt amit gondolsz,elfogadod,hogy nem mindig sikerülhet és tovább lépsz.
2013. aug. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!